ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kolejna odmiana HTC One w drodze. Nieco bardziej budżetowy M8i nadchodzi

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

HTC w obecnym wydaniu żyje jedynie wokół jednego modelu. Jest nim oczywiście flagowy One, który w zeszłym roku doczekał się naprawdę wielu odmian jak na tę firmę. Mimo że niedługo powinien pojawić się następca to raporty wskazują na to, iż Tajwańczycy chcą jeszcze coś wycisnąć z M8.

Oprócz One, HTC może jeszcze chwalić się Nexusem 9 oraz niektórymi modelami z serii Desire. Mimo wszystko to właśnie M7/M8 i być może niedługo „Hima” (M9) cieszą się największą popularnością. Tym samym wszystko wskazuje na to, że do wielu odmian obecnego flagowego smartfonu dołączy kolejna, oznaczona jako M8i. Różnice? Przede wszystkim niższa wydajność za sprawą układu Snapdragon 615. To główna i póki co jedyna ujawniona różnica. Z pewnością pozostanie ten sam metalowy i lubiany design, razem z głośnikami BoomSound. Ma to być zdecydowanie bardziej budżetowy model i tym samym być może trafi do jeszcze większej grupy odbiorców.

Więcej informacji powinniśmy poznać podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie, które rozpoczną się już za niecały miesiąc. Wtedy też prawdopodobnie poznamy następcę One M8. Czy tańsza odmiana ma szansę odnieść sukces?

źródło: TheDroidGuy

Sprawdź najnowsze wpisy