ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Zdjęcia prototypu Galaxy S6 potwierdzają poprzednie wycieki! Drobne zmiany w designie

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Już niedługo premiera Galaxy S6. Najprawdopodobniej za miesiąc poznamy kolejny flagowy model Samsunga, a z racji z tego, że jest to bardzo populrny smartfon to – podobnie jak Apple – każdy, choćby z ciekawości, będzie chciał zobaczyć, co tym razem Koreańczycy wymyślili.

Jednak, jak co roku, może okazać się, że Samsung po prostu lekko udoskonali poprzednią wersję i na tym koniec. Wczoraj Arkadiusz przedstawił Wam domniemane etui na Galaxy S6, które jednak od razu zostało uznane za nieprawdziwe. W takim razie teraz do Sieci trafiły zdjęcia prototypów tego smartfonu i tym razem oba te wycieki zdają się nawzajem potwierdzać. Dla przypomnienia, oto wspomniane, wczorajsze zdjęcie Galaxy S6:

gsmarena_002 (1)

Oczywiście design w prototypach nie odpowiada temu, co prawdopodobniej ujrzymy na tragach Mobile World Congress w Barcelonie pod koniec lutego. Mimo wszystko układ elementów powinien pozostać ten sam, a więc zmieni się położenie diody oraz pulsometru.

Jednak co sądzicie o designie tego prototypu? Osobiście uważam, że jest on ciekawszy mimo że zdecydowanie prostszy niż ten znany z Galaxy S5. Z pewnością byłaby to zauważalna zmiana, na którą wszyscy czekają. Oczywiście nie można zapomnieć, że również powyższe zdjęcie może mijać się z prawdą.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy