ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy s20 fe 5g

Galaxy S20 FE i Galaxy S20 FE 5G już w sprzedaży w Polsce

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung to prawdziwy gigant, który ma w swojej ofercie całą masę przeróżnych produktów, ale największym wzięciem cieszą się oczywiście smartfony. Nie tak dawno temu swoją premierę miał Galaxy S20 FE, zarówno w wersji 4G, jak i 5G. Urządzenia zostały przyjęte bardzo ciepło, a od dziś są oficjalnie dostępne w polskich sklepach. Ceny wyglądają atrakcyjnie.

Sklepowa premiera Galaxy S20 FE i Galaxy S20 FE 5G w Polsce

Samsung Galaxy S20 FE dostępność

Galaxy S20 FE i Galaxy S20 FE 5G to flagowce z krwi i kości. Pierwszy jest napędzany przez wydajnego Exynosa 990, a drugi przez jeszcze wydajniejszego Snapdragona 865. Jak sama nazwa wskazuje, 5G ma tylko drugi model. Dobra wiadomość jest taka, że oba urządzenia można już kupić w Polsce. Sugerowana cena Galaxy S20 FE to 2899 zł, a w przypadku Galaxy S20 FE 5G 500 zł więcej, czyli 3399 zł. Smartfony są dostępne we wszystkich popularnych sklepach – m.in. w RTV EURO AGD, Media Expert, Media Markt i NEONET.

Zobacz także: [Promocje dnia] Apple iPhone XR, Samsung Galaxy Note10 Lite, HP 15 i więcej kapitalnych okazji!

Opisywane flagowce można kupić w aż sześciu kolorach – białym, niebieskim, pomarańczowym, lawendowym, miętowym i czerwonym. Nie da się ukryć, że to naprawdę opłacalne smartfony, które w dodatku mogą się podobać. Warto też wspomnieć, że zgodnie z nową polityką Samsunga, powinny się załapać na aż trzy duże aktualizacje systemu, co oznacza, że przed nimi jeszcze Android 11, Android 12 oraz Android 13. Można zatem powiedzieć, że zarówno Galaxy S20 FE, jak i Galaxy S20 FE 5G, to bardzo przyszłościowe opcje.

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy