Francuski operator komórkowy Bouygues Télécom ma w planach wprowadzić dwa telefony pracujące na systemie Android. Jak podaje tamtejszy serwis FrAndroid mają to być słuchawki Samsunga i HTC które do tej pory nie zostały jeszcze oficjalnie zaprezentowane. Mowa tu o telefonie Samsung I5700 Galaxy Lite oraz HTC Tatoo (click). I5700 Galaxy Lite ma być tańszą alternatywą dla znanego nam już Samsunga i7500. Podobna sytuacja jest z HTC Tatoo (click) który również będzie telefonem nisko budżetowym – dla mas.

Ze szczegółów wiadomo tylko, że Samsung I5700 Galaxy Lite wyposażony będzie w ekran dotykowy, Wi-Fi, Bluetooth, 3G oraz GPS. Natomiast HTC Tatoo (click) będzie posiadał dotykowy ekran o przekątnej 2,8-3 cale, 3G, GPS, aparat 3,2MPx, slot kart microSD, wejście słuchawkowe 3,5mm oraz cyfrowy tuner TV.
Póki co cena jednego jak i drugiego urządzenia jest jeszcze tajemnicą ale już jest znana przybliżona data wejśćia do sprzedaży. Telefon Samsunga ma być dostępny już od października, natomiast HTC w tym miesiącu.

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).