Samsung I5700 Galaxy Lite i HTC Tatoo we Francji

Newsy

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]
Francuski operator komórkowy Bouygues Télécom ma w planach wprowadzić dwa telefony pracujące na systemie Android. Jak podaje tamtejszy serwis FrAndroid mają to być słuchawki Samsunga i HTC które do tej pory nie zostały jeszcze oficjalnie zaprezentowane. Mowa tu o telefonie Samsung I5700 Galaxy Lite oraz HTC Tatoo (click). I5700 Galaxy Lite ma być tańszą alternatywą dla znanego nam już Samsunga i7500. Podobna sytuacja jest z HTC Tatoo (click) który również będzie telefonem nisko budżetowym – dla mas.

Ze szczegółów wiadomo tylko, że Samsung I5700 Galaxy Lite wyposażony będzie w ekran dotykowy, Wi-Fi, Bluetooth, 3G oraz GPS. Natomiast HTC Tatoo (click) będzie posiadał dotykowy ekran o przekątnej 2,8-3 cale, 3G, GPS, aparat 3,2MPx, slot kart microSD, wejście słuchawkowe 3,5mm oraz cyfrowy tuner TV.
Póki co cena jednego jak i drugiego urządzenia jest jeszcze tajemnicą ale już jest znana przybliżona data wejśćia do sprzedaży. Telefon Samsunga ma być dostępny już od października, natomiast HTC w tym miesiącu.

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x