mate-2

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Huawei na targach MWC w Barcelonie ma nam pokazać nowe urządzenie, które będzie pomniejszoną wersją modelu Mate7. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia, które rzekomo mają przedstawiać ów smartfon.

 
Huawei Mate7 Compact wygląda praktycznie tak samo jak jego większy brat, jedynie sam ekran wydaje się nieco mniejszy. Spekulacje mówią o przekątnej 5,5 cala, co chyba nie jest specjalnie kompaktowe.

 

Leaked-images-showing-both-sides-of-the-Huawei-Mate7-Compact

 
Liczymy, że Huawei pójdzie drogą Sony i stworzy urządzenie o podobnej specyfikacji jak flagowy model. Tylko czy różnica 0,5 cala na przekątnej ekranu przełoży się na większe zainteresowanie smartfonem? Można się zastanawiać, ale mniejszy Mate7 Compact ma dużą szansę odnieść większy sukces niż jego brat jeśli tylko będzie oferowany w bardziej przystępnej cenie. Jak Wam się podoba jego wygląd?

 

Leaked-images-showing-both-sides-of-the-Huawei-Mate7-Compact (1)

 Żródło: leaksfly

 

 
Dawid Przewoźnik