Tajemniczy Huawei dostrzeżony, czyżby Mate7 Compact?

Newsy

mate-2

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Huawei na targach MWC w Barcelonie ma nam pokazać nowe urządzenie, które będzie pomniejszoną wersją modelu Mate7. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia, które rzekomo mają przedstawiać ów smartfon.

 
Huawei Mate7 Compact wygląda praktycznie tak samo jak jego większy brat, jedynie sam ekran wydaje się nieco mniejszy. Spekulacje mówią o przekątnej 5,5 cala, co chyba nie jest specjalnie kompaktowe.

 

Leaked-images-showing-both-sides-of-the-Huawei-Mate7-Compact

 
Liczymy, że Huawei pójdzie drogą Sony i stworzy urządzenie o podobnej specyfikacji jak flagowy model. Tylko czy różnica 0,5 cala na przekątnej ekranu przełoży się na większe zainteresowanie smartfonem? Można się zastanawiać, ale mniejszy Mate7 Compact ma dużą szansę odnieść większy sukces niż jego brat jeśli tylko będzie oferowany w bardziej przystępnej cenie. Jak Wam się podoba jego wygląd?

 

Leaked-images-showing-both-sides-of-the-Huawei-Mate7-Compact (1)

 Żródło: leaksfly

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x