ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
google play pass oficjalnie cena abonament android

Google Play Pass debiutuje w Polsce. Znamy cenę

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Google to ogromna firma, która ma w ofercie wiele produktów i usług. Jedną z nich jest abonament Google Play Pass, który daje subskrybentom dostęp do setek kapitalnych gier i aplikacji bez żadnych reklam i zakupów w aplikacjach. Niestety dotychczas usługa nie była dostępna dla mieszkańców Polski, ale to się właśnie zmieniło. Google Play Pass oficjalnie pojawił się w naszym kraju. To bardzo dobra wiadomość.

Google Play Pass w Polsce – ile kosztuje usługa?

Google Play Pass Polska cena

Google Play Pass zadebiutował pod koniec września ubiegłego roku. Gigant z Mountain View potrzebował więc ponad roku, aby wprowadzić swoją usługę do Polski i 23 innych krajów. Ciężko powiedzieć, dlaczego musieliśmy czekać tak długo, ale cóż – jak głosi popularne powiedzenie – lepiej późno niż wcale. Przechodząc do konkretów, miesięczny dostęp do Google Play Pass w naszym kraju kosztuje 22,99 zł. Z kolei roczna subskrypcja to wydatek rzędu 139,99 zł.

Zobacz także: Chromecast z Google TV, Nest Audio, Pixel 5 i Pixel 4a 5G – poznaj premiery od Google

Choć ceny mogą się wydawać wysokie, tak trzeba zaznaczyć, że można je podzielić na nawet 5 członków rodziny, bo właśnie tyle osób może jednocześnie korzystać z jednego abonamentu. Do Google Play Pass naturalnie potrzebujemy smartfona albo tabletu z Androidem 4.4 lub nowszym. Katalog aktualnie dostępnych gier i aplikacji w Google Play Pass można przejrzeć w Sklepie Play. Znajdą się jacyś zainteresowani, czy nie potrzebujecie tego typu usługi? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy