ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Przedstawiamy ZTE Blade S6, tani smartfon z ośmiordzeniowym Snapdragonem

Autor: Dawid Przewoźnik Kategoria: Newsy
s6

 
Konkurencja w postaci Meizu i Xiaomi nie śpi więc ZTE też postanowiło zaprezentować nowego smartfona ze średniej półki. Blade S6 to model nieco droższy niż ostatnio pokazany Blue Charm czy Redmi Note, ale wyróżniający się kilkoma ciekawymi cechami.

 
Design urządzenia przywodzi na myśl inne urządzenia od producentów z Chin, ale widać też inspirację produktami Apple. Smartfon jest wyposażony w pięciocalowy ekran o rozdzielczości 720p oraz ośmiordzeniowy procesor. Jednak nie ma mowy tutaj o kolejnym MediaTeku, bo na pokładzie znajdziemy 64-bitowego Snapdragona 615 wspartego 2 GB pamięci operacyjnej. Przemyślana specyfikacja pozwala optymistycznie patrzeć na przyszłe działanie Blade’a. Dostajemy także 13 Mpx aparat, baterię o pojemności 2400 mAh i co ważne, Androida w wersji 5.0.

Smartfon ma docelowo kosztować 250 dolarów, a jak na oferowane możliwości to całkiem rozsądna propozycja. Solidne wykonanie i nowoczesny wygląd połączone ze specyfikacją, mogą przekonać wielu potencjalnych nabywców. Blade S6 będzie dostępny na AliExpress już od połowy lutego, ale póki co nie ma informacji o dostawach do naszego kraju. Zainteresowani takim urządzeniem?

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Us9xW6MiOIU[/youtube]

Źródło: ZTE

Sprawdź najnowsze wpisy