Realme to stosunkowo młody producent, który zdobywa popularność w niesamowicie szybkim tempie. Tak stabilny rozwój firma zapewnia sobie przede wszystkim świetnymi smartfonami w naprawdę przystępnych cenach. Nie tak dawno temu na rynku zadebiutowała rodzina Realme 7. Dziś dowiedzieliśmy się, kiedy wchodzące w jej skład urządzenia trafią do Polski. Długo już nie poczekamy.

Kiedy premiera serii Realme 7 w Polsce?

Realme 7 w Polsce

Było niemal pewne, że linia Realme 7 z czasem trafi do naszego kraju. Dziś mamy oficjalne potwierdzenie od samego producenta, który poinformował, że polska premiera Realme 7 i Realme 7 Pro odbędzie się już 7 października o godzinie 10:30. Wówczas powinniśmy poznać m.in. ceny, czyli aspekt, który interesuje bardzo wiele osób.

Zobacz także: Chiny idą śladem Unii Europejskiej i przyglądają się firmie Google

Dla przypomnienia, opisywane urządzenia są reprezentantami średniej półki wydajnościowej. We wnętrzu 6,5-calowego Realme 7 można znaleźć m.in. procesor MediaTek Helio P95, 6/8 GB RAM-u i 64 albo 128 GB pamięci wbudowanej. Realme 7 Pro wyróżnia z kolei 6,6-calowy ekran, Snapdragon 720G, 6/8 GB RAM-u i 128 GB pamięci wbudowanej, którą można rozszerzyć do 256 GB także w przypadku Realme 7. Oba smartfony działają pod kontrolą Androida 10 z nakładką Realme UI. Ciężko powiedzieć, ile producent zażyczy sobie za nie w naszym kraju, choć możemy mieć pewność, że ceny będą atrakcyjne – to w końcu Realme. Czekacie na polską prezentację? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.