Na rynku istnieje wiele różnych komunikatorów internetowych. Największym wzięciem cieszy się oczywiście WhatsApp, jednak Telegram również ma oddane grono użytkowników. Dziś aplikacja doczekała się naprawdę niezłych nowości, które z pewnością wpadną wielu osobom w oko. Przyjrzyjmy się im.

Filtry wyszukiwania to niejedyna nowości w aplikacji Telegram

Telegram doczekał się aktualizacji oznaczonej numerem 7.1.0, która wprowadza kilka interesujących nowości. Pierwszą z nich są zaawansowane filtry wyszukiwania, które pozwalają w łatwy sposób odnaleźć konkretne treści. Do wyszukiwania można wykorzystać m.in. datę (np. 1 października), typ (np. zdjęcie) i źródło (np. imię osoby czy nazwę bota). Przechodząc dalej, administratorzy grup od teraz mogą być anonimowi. Po włączeniu nowej funkcji pseudonimy adminów zostaną zastąpione nazwą grupy, a oni sami znikną z listy członków.

Zobacz także: OneDrive z ciekawymi nowościami dla użytkowników iOS 13 oraz iOS 14

Ponadto w Kanałach i grupach dyskusyjnych pojawiła się możliwość dodawania komentarzy do poszczególnych postów, które będą wyświetlane w tzw. mini-wątkach. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy będą mogli prowadzić rozmowy na konkretny temat w dogodnym miejscu, choć komentarze będą widoczne również w grupach dyskusyjnych, by nikt nie został pominięty. Na sam koniec warto wspomnieć, że w aplikacji pojawiło się kilka nowych animacji oraz garść animowanych emoji. Telegram w wersji 7.1.0 jest już dostępny w Google Play i App Store. Korzystacie z tego komunikatora, czy może wolicie inne apki? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: FoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.