ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Telefon

To będzie ważna rozmowa… aplikacje do nagrywania rozmów będą przydatne

Autor: Kamil Żółkiewicz Kategoria: Newsy

Bardzo często masz ważne rozmowy telefoniczne za pośrednictwem, których musisz podejmować istotne decyzje. Dzięki temu nie musisz chodzić do każdego miejsca osobiście. Dodatkowo możesz rejestrować rozmowy, jeśli czujesz się niepewne w danej tematyce. Po tym możesz na spokojnie odsłuchać i przeanalizować ze zdobytymi przez siebie informacjami i merytoryczną wiedzą na dany temat. Jaką aplikację wybrać? Która będzie działać, jak należy i nie wyłączy się w trakcie nagrywania? Oczywiście na rynku można znaleźć wiele propozycji, jednak warto wybrać najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb. Sprawdź, które aplikacje do nagrywania rozmów będą dla Ciebie najlepsze.

Nagrywanie rozmów – ACR

W Google Play można znaleźć różne aplikacje do nagrywania rozmów, jednak wiele z nich nie działa tak, jak powinno. Jednym z popularniejszych i lepszych rozwiązań jest Nagrywanie rozmów – ACR. Narzędzie jest przede wszystkim proste w użyciu, umożliwia nagrywanie w wielu formatach i oferuje czytelną bibliotekę z historią połączeń. Stare nagrania są automatycznie usuwane, jednak można się przed tym zabezpieczyć, oznaczając materiały jako ważne. Co więcej, aplikacja zawiera nawet wbudowany edytor dźwięku. Wersja płatna oferuje dodatkowo możliwość wysłania nagrania do wskazanej lokalizacji.

Pobierz Nagrywanie rozmów – ACR z Google Play.

Zobacz także: Nagrywanie rozmów w Telefon Google – pierwsi użytkownicy Xiaomi już mogą to robić

Nagrywanie rozmów (Appliqato)

Aplikacja ta cieszy się wśród użytkowników podobną popularnością, co Nagrywanie rozmów – ACR. Nie jest ona zbyt skomplikowana w obsłudze i oferuje trzy ustawienia automatycznego nagrywania. Użytkownik może zdecydować, czy chce, aby wszystkie jego rozmowy były nagrywane, jedynie te od wybranych kontaktów czy bądź wszystkie poza pominiętymi rozmówcami. Narzędzie umożliwia również synchronizację plików z Dropbox’em czy Google Drive. Wersja premium pozwala natomiast na automatyczną synchronizację z chmurą.

Pobierz Nagrywanie rozmów z Google Play.

FonTel

Kolejna prosta w obsłudze aplikacja z polskim interfejsem. Narzędzie oferuje możliwość wybrania jakości nagrań oraz inne rozbudowane opcje manualne. Zapisane pliki dźwiękowe są szyfrowane, dlatego możesz mieć pewność, że nikt nieuprawniony nie uzyska do nich wglądu. FonTel ma wbudowane również podstawowe narzędzia do postobróbki nagrania oraz daje możliwość wzbogacenia pliku audio o notatki.

Pobierz FonTel z Google Play.

Zobacz także: Nagrywanie rozmów w Androidzie będzie dostępne tylko na niektórych rynkach

Dyktafon – Rejestrator Dźwięku o Wysokiej Jakości

Ciekawym rozwiązaniem zastępującym aplikacje do nagrywania rozmów jest dyktafon, który umożliwia przechwytywanie głosu w trakcie rozmowy telefonicznej. Narzędzie to posiada czytelny i nieskomplikowany interfejs i pracuje w tle. Użytkownik może wybrać źródło nagrywanego dźwięku, czyli połączenie telefoniczne bądź mikrofon, a pliki audio rejestrowane są w wysokiej jakości.

Pobierz Dyktafon – Rejestrator Dźwięku o Wysokiej Jakości z Google Play.

Nagrywanie rozmów (MobileIdea Studio)

Aplikacja ta cieszy się dobrymi ocenami użytkowników, jednak ma też mały minus – nie jest dostępna na wszystkie telefony. Narzędzie ma prosty interfejs, oferuje wysoką jakość nagrań i segregowanie ich według nazw kontaktów. Rozwiązanie to pozwala na dodawanie numerów do czarnej listy oraz opisywanie nagrań za pomocą notatek. Wersja premium pozwala na synchronizację plików z chmurą.

Pobierz Nagrywanie rozmów z Google Play.

Zobacz także: Telefon Google z nagrywaniem rozmów, czyli Xiaomi nie zmyśla

Call Recorder – Rejestrator Rozmów

Kolejne rozwiązanie z polskim, prostym interfejsem. Aplikacja oferuje nagrywanie wszystkich połączeń przychodzących i wychodzących w formacie mp3 lub wav. Pliki audio możesz przesyłać na Dropbox’a lub Dysk Google. Możesz również wybrać, które połączenia będą nagrywane – wszystkie, z Twoimi kontaktami lub z nieznanymi numerami. Ciekawy dodatek stanowi opcja “potrząśnij, aby rozpocząć rejestrowanie dźwięku”. Aplikacja oferuje również zaawansowane opcje zarządzania pamięcią, dzięki którym zadbasz o wykorzystywane miejsce na telefonie.

Pobierz Call Recorder – Rejestrator Rozmów z Google Play.

Nagrywanie rozmów jest blokowanie ze strony Androida. Często wybierając aplikację w Google Play, możesz napotkać komunikat o niezgodności urządzenia. Możliwe, że po pewnym czasie także powyższe rozwiązania będą miały podobne problemy.

Źródło obrazka wyróżniającego: Obraz Anastasia Gepp z Pixabay

Sprawdź najnowsze wpisy