Samsung Galaxy Note 3 dostaje Androida 5.0 Lollipop w niektórych regionach!

Łukasz Pająk Newsy 2015-01-28

 

Samsung jako jeden z niewielu producentów stosunkowo szybko aktualizuje swoje modele, aczkolwiek też do Motoroli jeszcze daleko. Po aktualizacji Galaxy S5, przyszła pora na zaskoczenie i tak oto teraz mogą cieszyć się posiadacze Galaxy Note’ów 3.

 

Jak podaje SamMobile, Samsung postanowił wypuścić Androida 5.0 Lollipop z najnowszą wersją TouchWiz. Dla przypomnienia, oto film prezentujący działanie tego oprogramowania na dwuletnim – rocznikiem patrząc oczywiście – urządzeniu:

 

 

Obecnie Rosjanie mogą cieszyć się już „Lizakiem” na swoich Note’ach 3 (z Exynosem) i jeżeli macie urządzenie z tamtejszej dystrybucji to powinniście móc już za pomocą oprogramowania KIES zaktualizować Androida do numerka 5.0. Inne regiony (nie zostały sprecyzowane) najprawdopodobniej już na dniach również będą mogły cieszyć się nowym systemem.

 

Jednak czemu na początku napisałem, że to zaskoczenie? Otóż Samsung wydając Lollipopa na Note’a 3 najwyraźniej zapomniał, że w ofercie jest już następca. Galaxy Note 4 wciąż tkwi na Androidzie 4.4.4 KitKat. Tym samym użytkownicy nowszego urządzenia z pewnością poczuli się urażeni.

 

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x