Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Samsung jako jeden z niewielu producentów stosunkowo szybko aktualizuje swoje modele, aczkolwiek też do Motoroli jeszcze daleko. Po aktualizacji Galaxy S5, przyszła pora na zaskoczenie i tak oto teraz mogą cieszyć się posiadacze Galaxy Note’ów 3.

 

Jak podaje SamMobile, Samsung postanowił wypuścić Androida 5.0 Lollipop z najnowszą wersją TouchWiz. Dla przypomnienia, oto film prezentujący działanie tego oprogramowania na dwuletnim – rocznikiem patrząc oczywiście – urządzeniu:

 

 

Obecnie Rosjanie mogą cieszyć się już „Lizakiem” na swoich Note’ach 3 (z Exynosem) i jeżeli macie urządzenie z tamtejszej dystrybucji to powinniście móc już za pomocą oprogramowania KIES zaktualizować Androida do numerka 5.0. Inne regiony (nie zostały sprecyzowane) najprawdopodobniej już na dniach również będą mogły cieszyć się nowym systemem.

 

Jednak czemu na początku napisałem, że to zaskoczenie? Otóż Samsung wydając Lollipopa na Note’a 3 najwyraźniej zapomniał, że w ofercie jest już następca. Galaxy Note 4 wciąż tkwi na Androidzie 4.4.4 KitKat. Tym samym użytkownicy nowszego urządzenia z pewnością poczuli się urażeni.

 

 

źródło: SamMobile
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.