Samsung to bardzo popularna firma, która ma w swojej ofercie naprawdę wiele różnych produktów. Gigant ma już za sobą największe smartfonowe premiery tego roku, więc powoli docierają do nas plotki o zbliżającej się serii Galaxy S21. Tydzień temu poznaliśmy pojemność baterii w Galaxy S21+, a dzisiaj dowiedzieliśmy się, jaki akumulator znajdziemy wewnątrz Galaxy S21 Ultra. Niestety obejdzie się bez szału.

Bateria w Galaxy S21 Ultra – na jaką pojemność możemy liczyć?

Samsung Galaxy S21 Ultra bateria

Samsung Galaxy S21 Ultra będzie flagowcem z krwi i kości. Przecieki mówią, że napędzi go wydajny Exynos 2100. Jeśli zaś chodzi o baterię, to właśnie poznaliśmy jej pojemność za sprawą certyfikacji C3. Smartfon ma dostać akumulator z oznaczeniem EB-BG998ABY mieszczący 5000 mAh. Choć taka liczba wydaje się dość duża, to jeśli się potwierdzi, a wszystko na to wskazuje, to nie będzie można mówić o żadnym wzroście względem Galaxy S20 Ultra. Ten smartfon również dostał baterię 5000 mAh.

Zobacz także: Nie tylko smartfony – nowa promocja Samsunga wchodzi na czysto

Dowiedzieliśmy się także, że tak samo jak w przypadku Galaxy S21+, produkcją akumulatorów zajmie się chińska firma Ningde Amperex Technology. Wracając do tematu plotek na temat opisywanego smartfona, jest szansa, że Samsung wyposażony go w szybkie ładowanie 65 W i rysik S-Pen. Gigant podobno planuje rezygnację z linii Galaxy Note, choć ponownie – to tylko niepotwierdzone doniesienia, które mogą, choć wcale nie muszą się sprawdzić. Czekacie na premierę serii Galaxy S21? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.