ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Poznajcie Ampere, bezprzewodową ładowarkę z niewielkim akumulatorem

Autor: Dawid Przewoźnik Kategoria: Newsy
Ampere-wirelss-battery-sleeve

 
Bezprzewodowe ładowanie nie jest jeszcze wszechobecnym standardem. Mimo tego, producenci prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych i wygodniejszych mobilnych zasilaczy. Ampere to projekt wprost z Kickstartera, który ma nam zaoferować bardzo małe i tanie urządzenie służące do ładowania smartfona w każdej wolnej chwili.

Celem pomysłodawców było zebranie 60 000 dolarów, ale już w chwili obecnej mają oni ponad 74 000. Jeszcze przez 17 dni będzie można wpłacać fundusze na ten ciekawy projekt więc bardzo prawdopodobne, że finalna kwota znacznie przekroczy obecną wartość.

Ampere wygląda jak zwykłe, skórzane etui na smartfona, ale nic bardziej mylnego. W środku znajduje się akumulator o pojemności 2700 mAh, co pozwoli znacząco wydłużyć pracę urządzenia na jednym ładowaniu. Z założenia, Ampere ma nam służyć do przechowywania smartfona jednocześnie go podładowując, gdy nie używamy telefonu. To bardzo wygodne rozwiązanie, a my nie musimy nosić ze sobą akumulatorów czy dodatkowych kabli.

Ampere zaoferuje nam także opcje lokalizacji urządzenia, co przyda się w razie zagubienia. Link, pod którym możecie wesprzeć projekt znajdziecie tutaj. Jak Wam się podoba ta propozycja?

25955ad3fcebf53af57a6c760a2091a4_large

Źródło: Kickstarter

Sprawdź najnowsze wpisy