ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
DxOMark Speaker

DxOMark tłumaczy się z ostatnich problemów

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

DxOMark to dobrze znane laboratorium recenzyjne znane z badania możliwości rejestrowania obrazu przez smartfony. To właśnie stąd pochodzą najpopularniejsze testy aparatów i kamer w smartfonach. Jakiś czas temu firma rozszerzyła nawet działalność o sprawdzanie jakości dźwięku oferowanej przez urządzenia. Problem w tym, że ostatnim testem zorganizowanym przez firmę był ten dotyczący Xiaomi Mi 10 Ultra. Ta miała natomiast miejsce ponad miesiąc temu.

DxOMark wyjaśnia przyczynę opóźnień

Po dość długim milczeniu DxOMark wyjaśnia, dlaczego doszło do opóźnienia w recenzjach smartfonów. DxOMark wydała za pomocą Twittera następujące oświadczenie:

UPDATE: Robimy kilka ekscytujących zmian w naszych protokołach testowych i odłożyliśmy kilka naszych #DXOMARK recenzji w tym czasie. Wiemy, że zależy Wam na nowych wynikach, które pojawią się tutaj pod koniec października. Bądźcie na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji.

Zgodnie z tweetem zamieszczonym przez oficjalne konto DxOMark Twitter, dokonują oni zmian w swoich protokołach testowych. To natomiast doprowadziło do tego, że musieli oni odłożyć kilka swoich recenzji.

Zobacz też: Metal Gear Solid na PC – kolekcja gier od Konami trafia na GOG

Tweet mówi również, że nowe wyniki będą dostępne pod koniec października, co oznacza, że jest jeszcze trochę do zrobienia. Nowe recenzje DxOMark powinny zawierać te z telefonów takich jak Galaxy Note20, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Z Fold 2, nowe Galaxy S20 FE, ASUS Zenfone 7 i Zenfone 7 Pro oraz Sony Xperia 5 II. DxOMark z pewnością ma spore zaległości, ponieważ robi zarówno recenzje aparatów fotograficznych, jak i jakość dźwięku smartfonów. Jest też kilka urządzeń, które będą miały premierę w przyszłym miesiącu. Dlatego też lista jest dość długa. Pozostaje jednak pytanie, czy porównywanie starych wyników z nowymi w związku ze zmianą procedury będzie miarodajne?

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy