ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Left 4 Dead 2 ostatnia aktualizacja

Left 4 Dead 2 dostaje ostatnią, obszerną aktualizację

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Left 4 Dead 2 to jedna z najwyżej ocenianych gier Valve. Jej premiera odbyła się w 2009 roku, a więc 11 lat temu. Co ciekawe, hit dostał właśnie ostatnią, obszerną aktualizację. To z jednej strony bardzo dobra wiadomość, a z drugiej nieco smutna, ale cóż – po tylu latach wielu twórców nawet nie spojrzałoby na swoje produkcje.

Ostatnia duża aktualizacja Left 4 Dead 2 – to już koniec pewnej epoki

Left 4 Dead 2 ostatnia aktualizacja

Left 4 Dead 2 to kooperacyjna strzelanka pozwalająca na zabawę nawet w cztery osoby. Głównym zadaniem graczy jest przetrwanie w lokacjach opanowanych przez zombie. Mimo 11 lat na karku, według statystyk Steama w Left 4 Dead 2 wciąż bawi się średnio 60 tysięcy osób dziennie. Nie da się ukryć, że to bardzo dużo. Tytułowa aktualizacja nosi nazwę „The Last Stand” i została w całości stworzona zespół społeczności. Valve ją tylko zatwierdziło. Warto zaznaczyć, to najnowsze uaktualnienie Left 4 Dead 2 od 2012 roku.

Zobacz także: Nowy kontroler PSVR – Sony chce dać graczom większą stabilność

Wśród nowości znalazły się m.in. nowe bronie, mapy, bronie i dialogi, a nawet nowa kampania. Oczywiście aktualizacja jest w pełni darmowa i każdy może ją pobrać. Do 28 września w pełni darmowa jest też sama gra, która wciąż trzyma się bardzo dobrze. Z kolei osoby chcące ją nabyć na własność mogą to teraz zrobić w naprawdę dobrej cenie, bo Left 4 Dead 2 zostało przecenione o 80% i kosztuje obecnie tylko 7,19 zł. To wręcz doskonały moment, aby dać grze szansę i być może nadrobić zaległości. Hit można znaleźć na platformie Steam.

Źródło: The Verge

Sprawdź najnowsze wpisy