ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Buty Adidas Cyberpunk 2077

Buty z Cyberpunk 2077 – będą pasowały do skarpetek

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Cyberpunk 2077 jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier wszechczasów. Już teraz możemy kupić wiele gadżetów związanych z grą. Marka Cyberpunk 2077 pojawiła się już na szeregu przedmiotów, w tym na dysku do gier Xbox firmy Seagate, słuchawkach do gier SteelSeries, pakiecie Xbox One X i RTX 2080 Ti. Teraz gdy zbliża się data premiery gry, ujawniono zdjęcia butów Adidasa noszących tę nazwę. Powinny pasować do skarpetek z logo gry.

Buty Adidas Cyberpunk 2077

Powyżej możecie zobaczyć porównanie obydwu produktów cyberpunkowych dedykowanych stopom. Jeśli chodzi o skarpetki, to można je kupić w oficjalnym sklepie CD Poject Red za 38 PLN. Teraz skupmy się jednak na butach. Adidas nie ujawnił jeszcze oficjalnie tego produktu. Osoby bardziej zaznajomione z branżą obuwniczą twierdzą, że jest to model Adidas x9000l4 Boost po pewnym liftingu dodającym motyw Cyberpunka 2077. Zdjęcia zamieścił kolekcjoner solebyjc, który otrzymuje próbne pary butów przed datą ich wydania. Standardowa wersja Adidasa x9000l4 charakteryzuje się dość ekstrawaganckim wyglądem, jednak model nawiązujący do gry pozwala na zostanie papugą wśród papug.

Zobacz też: Microsoft zwiększa kompatybilność Windowsa 10 ARM – wciąż zostało mu dużo pracy

Buty są ozdobione napisami Cyber i Punk po obu stronach. Przy okazji trącają też kiczem. Nie jest to jednak kicz przypadkowy, a zamyślony. To ten sam typ, który jest podstawą kreacji świata w samej grze. Biorąc pod uwagę, jak wielkim kultem świat zaczął otaczać nadchodzącą grę, zaczynam mieć pewne obawy. Nawet jeśli będzie to najlepszy tytuł, na jaki stać CD Project Red, to i tak może przegrać z twardą ścianą wygórowanych oczekiwań. Tytuł może być świetny, jednak dla wielu osób wciąż niewystarczający i to nie z winy samego studia, a nierealnych oczekiwań graczy z całego świata. Miejmy więc nadzieję, że ocenią oni grę taką, jaka ona jest, a nie przez pryzmat nierealnych oczekiwań. 

Źródło: TechSpot

Sprawdź najnowsze wpisy