Samsung Galaxy J3, J5 oraz J7. Nowe smartfony z Androidem w drodze?

Newsy

Samsung Galaxy S5

Chociaż Samsung zapowiedział ograniczenie portfolio, to jednak w ostatnim czasie sporo się dzieje w temacie nowych produktów. W Sieci pojawiły się znaki towarowe, pod którymi mają ukrywać się nowe smartfony z systemem operacyjnym Android. Będzie to Samsung Galaxy J3, J5 oraz J7.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Nowe smartfony firmy Samsung mają zadebiutować w ciągu najbliższych miesięcy. Ich dostępność w sklepach spodziewana jest wraz z Galaxy E3. Niewykluczone, że niektóre modele Galaxy J nigdy nie pojawią się w sprzedaży, a producent chce tylko się zabezpieczyć na przyszłość. Telefony Galaxy J3, J5 oraz J7 mają mieć specyfikację techniczną z niższej półki.

 

Moim zdaniem seria smartfonów Samsung Galaxy J3, J5 oraz J7 może być przeznaczona na rynki rozwijające się. Oferowane będą w stosunkowo niskich cenach. To tylko moje przypuszczenia, a Wy co sądzicie?

 

Ja niecierpliwie czekam na Samsunga Galaxy S Edge z ekranem zakrzywionym z dwóch stron.

 

źródło: sammobile.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x