Samsung to prawdziwy gigant, który ma w ofercie wiele różnych urządzeń. Wczoraj firma zaprezentowała światu smartfon Galaxy S20 Fan Edition. Podczas konferencji producent poinformował, że ma w planach wypuścić na rynek jeszcze więcej niedrogich flagowców w wersji Fan Edition. Jakby nie było, to bardzo dobra wiadomość.

Kolejne flagowce Samsunga w wersji Fan Edition w drodze

Samsung Galaxy S20 FE

Samsung po raz pierwszy wypuścił flagowca z serii Fan Edition w 2017 roku. Był nim Galaxy Note 7 FE, następca wybuchowego Notatnika, który szybko zniknął ze sklepowych półek. Sprzęt został przyjęty bardzo dobrze, więc Koreańczycy szli za ciosem. Jak się okazało, Samsung zamierza odpuścić sobie tanie wersje flagowców z dopiskiem „Lite” w nazwie, zastępując je tytułowym określeniem. Co więcej, firma przyznała, że będzie wydawać smartfony z serii Fan Edition przez długie lata.

Zobacz także: Petycja przeciwko 5G i braku Wi-Fi w szkołach – w Kraśniku dzieją się dziwne rzeczy

Mając to na uwadze, możemy być niemal pewni, że z czasem Samsung zaprezentuje Galaxy Note20 FE. Kiedy odbędzie się konferencja? Na razie nie wiadomo, choć pewnie dopiero za kilka miesięcy. Zastąpienie „Lite” określeniem „Fan Edition” to też dobry zabieg marketingowy, bo ten pierwszy dopisek od razu zdradza, że mamy do czynienia z okrojoną wersją droższego modelu. Z kolei Fan Edition nic takiego nie sugeruje. Nie da się ukryć, że im więcej przystępnych cenowo flagowców na rynku, tym lepiej dla nas. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne nowości od Samsunga.

Źródło: XDA-Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.