ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Bieganie

Huawei w Decathlon – sprzęty producenta trafiają do sklepu sportowego

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Sprzęty Huawei w Decathlon będą dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i również na stronie internetowej. Nowa współpraca pomiędzy markami pokazuje, że technologia na stałe zbratała się już ze sportem. Zresztą trudno się temu dziwić, bo przecież dostęp do opasek sportowych czy smartwatchy jest teraz wyjątkowo prosty. Które urządzenia Huawei kupimy w sieci Decathlon?

Huawei w Decathlon – co kupimy w sieci?

Huawei w Decathlon
Fot. Huawei Watch Fit

Jeżeli zastanawialiście się, gdzie kupić najnowszego smartwatcha Huawei Watch Fit, to już nie musicie. Sprzęt trafi m.in. do sieci Decathlon, więc przy okazji zakupów sportowych, będzie można się w zegarek zaopatrzyć. Produkty Huawei w Decathlon dostępne będą w 25 sklepach stacjonarnych oraz na stronie internetowej sklepu. Oprócz Watch Fit, do sprzedaży trafią tam także Huawei Watch GT 2e oraz Huawei Watch GT. Do tego pojawią się dwie opaski sportowe Huawei Band 4 oraz Huawei Band 4 Pro. Tak o podjętej współpracy mówią przedstawiciele obu firm.

Podjęliśmy współpracę z Decathlonem z pełnym przekonaniem, że współdziałanie z liderem rynku artykułów sportowych w Polsce przyniesie wymierne korzyści dla obu stron. Za pośrednictwem sieci Decathlon, zarówno w salonach, jak i w sklepie internetowym, oferujemy cenione przez polskich konsumentów inteligentne opaski i zegarki. W ten sposób konsekwentnie realizujemy strategię umacniania pozycji lidera w kategorii inteligentnych zegarków w Polsce – mówi Pawel Bury, Key Account Manager w Huawei CBG Polska.

Zobacz też: Nowy zegarek i opaska od Huawei w Polsce – ile za nie zapłacimy?

Jako Decathlon wierzymy, że sport jest dobry dla każdego i ma pozytywny wpływ na wiele obszarów naszego życia. Od początku działalności Decathlon w Polsce staramy się towarzyszyć Polakom podczas ich sportowej przygody, zapewniając im najwyższej jakości produkty dedykowane ponad 80 dyscyplinom sportowym. Dziś, rozmawiając z naszymi klientami, słyszymy, że sport i technologia się przenikają, a potrzeba świadomego uprawiania aktywności fizycznej i mierzenia jej progresu jest bardzo duża. To dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszego portfolio produkty jednego z liderów w dziedzinie nowych technologii na świecie – marki Huawei. Wierzymy, że wspólnie odpowiemy na potrzeby sportowców w naszym kraju, oferując im w sklepach Decathlon doskonałe produkty w najlepszej relacji jakości do ceny – oczywiście wszystko to w akompaniamencie naszych pracowników – sportowców – mówi Dariusz Frużyński, dyrektor ds. oferty handlowej i analizy sprzedaży w Decathlon Sp. z o.o.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy