Klienci T-Mobile mogą aktywować bezpłatne 5 GB internetu. Operator przygotował promocję w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays. Podpowiadamy, jak z niej skorzystać i aktywować pakiet.

Jak aktywować pakiet 5 GB internetu od T-Mobile?

Promocja jest skierowana do klientów indywidualnych T-Mobile. Nie ma znaczenia, czy posiadamy abonament, ofertę na kartę czy ofertę typu MIX u tego operatora. Promocyjny pakiet 5 GB internetu można aktywować od jutra (25.09.2020) do niedzieli (27.09.2020).

Bonus można odebrać w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile, ale istnieje też alternatywne rozwiązanie. Polega ono na wysłaniu bezpłatnego SMS-a o treści HF pod numer 80800. Po zleceniu uruchomienia pakietu, w ciągu 72 godzin klient otrzyma potwierdzenie przyznania bezpłatnych gigabajtów. Jak długo jest ważny pakiet? Użytkownicy ofert MIX i na kartę mogą korzystać z promocyjnych gigabajtów przez tydzień. Abonenci mają natomiast możliwość korzystania do momentu wystawienia kolejnej faktury.

Czytaj także: Jak sprawdzić IMEI w telefonie i który operator ma swoją wyszukiwarkę?

W ramach akcji Happy Fridays T-Mobile co tydzień przygotowuje dla swoich klientów bonus. Mogą to być darmowe minuty, SMS-y, vouchery z rabatem na zakup smartfona, a także, jak w tym wypadku, pakiety internetu. Od początku inicjatywy klienci T‑Mobile aktywowali bezpłatne upominki od operatora blisko 9 mln razy – chwali swoją akcję operator.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.