Samsung to bardzo popularna firma, która ma w swojej ofercie wiele przeróżnych produktów. Nie tak dawno temu na rynek trafił składany smartfon Galaxy Z Fold2. Sprzęt został przyjęty bardzo ciepło, choć jego cena odstraszyła sporo potencjalnych klientów. Koreańczycy obiecali, że z czasem zyska wsparcie dla standardu eSIM. Samsung słowa dotrzymał, bo niektórzy z jego posiadaczy rzeczywiście mogą już skorzystać z tego przydatnego rozwiązania.

Samsung Galaxy Z Fold2 z eSIM dzięki aktualizacji

Samsung Galaxy Z Fold2 eSim

Samsung Galaxy Z Fold2 to flagowiec z krwi i kości, którego sercem jest mocarny Snapdragon 865+. Podzespołowi towarzyszy 12 GB RAM-u i do 256 GB pamięci wbudowanej. Całość napędza Android 10 z nakładką One UI 2.5. Najnowsza aktualizacja dla opisywanego „składaka”, oznaczona numerem F916BXXU1BTIA, jest obecnie rozprowadzana w Europie. Uaktualnienie przynosi kilka nowości, ale bezapelacyjnie najważniejszą z nich jest możliwość skorzystania z eSIM.

Zobacz także: Petycja przeciwko 5G i braku Wi-Fi w szkołach – w Kraśniku dzieją się dziwne rzeczy

Nowa wersja oprogramowania jest udostępniana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie. Co prawda w Polsce eSIM jest wciąż dość „egzotycznym” rozwiązaniem, bo z wielkiej czwórki operatorów oferuje go tylko Orange, ale mimo wszystko dobrze mieć możliwość z niego skorzystać. Po zainstalowaniu aktualizacji opcja skonfigurowania eSIM będzie dostępna w ustawieniach, w zakładce „Menadżer kart SIM”. Ktoś z was korzysta na co dzień z tego standardu? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.