ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
nowa odsłona ProteGO Safe

Nowa odsłona ProteGO Safe – zmieniła się nazwa, a na tym nie koniec

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Aplikacja ProteGO Safe doczekała się aktualizacji do wersji 4.4.0 – nowa odsłona programu oprócz typowych poprawek wprowadza kilka większych zmian. Jedną z nich jest nowa nazwa samej aplikacji. Teraz nawet osoby niezainteresowane tematem, które przypadkiem natrafią na program w sklepie z aplikacjami, od razu powinny wiedzieć o co chodzi.

Nowa odsłona aplikacji ProteGO Safe – co się zmieniło?

Pierwszą zmianą, która ewidentnie rzuca się w oczy, jest nowa nazwa programu. Po aktualizacji aplikacji do najnowszej wersji będziemy widzieć ją jako STOP COVID – ProteGO Safe. Pod taką samą nazwą program widnieje teraz również w sklepach Google Play i App Store.

W nowej wersji aplikacji można zmienić język na angielski lub ukraiński. Do pobrania i instalowania naszej aplikacji zachęcamy także cudzoziemców pracujących lub uczących się w Polsce. Dzięki nowym wersjom językowym korzystanie z niej na pewno będzie dla nich dużo prostsze – tłumaczy to posunięcie minister cyfryzacji Marek Zagórski. Kolejna zmiana to dodanie podpowiedzi w kategoriach wyboru w Teście Oceny Ryzyka. Teraz wypełnienie testu powinno być łatwiejsze. Jak informują twórcy aplikacji w jej opisie, wersja 4.4.0 wprowadza również standardowe poprawki błędów.

Czytaj także: Cała wieś traciła dostęp do internetu codziennie o 7 rano. Powód? Stary telewizor

Aktualnie z aplikacji korzystają 807 904 osoby (dane z 21 września). Każdego dnia do tego grona dołącza 5-10 tysięcy nowych użytkowników.

źródło: Ministerstwo Cyfryzacji

Sprawdź najnowsze wpisy