Play zaprezentował dziś nową ofertę NET BOX. Użytkownicy mają do wyboru pakiety 300, 400 oraz 500 GB z nielimitowaną prędkością – ten najmniejszy wraz z routerem od ZTE kosztuje 70 zł miesięcznie, choć jest pewien haczyk. Przyjrzyjmy się szczegółom oferty.

Play NET BOX – co, jak i za ile?

Play NET BOX

NET BOX to zestaw internetu z modemem zewnętrznym. Modem jest zamontowany na zewnątrz budynku i połączony kablem z routerem WiFi, który znajduje się w pomieszczeniu. Takie rozwiązanie ma pozwolić zapewnić lepszy zasięg, szczególnie u osób mieszkających poza miastem.

Pakiet 300 GB kosztuje 70 zł, za 400 GB zapłacimy 80 zł, natomiast za 500 GB – 90 zł. W każdej z tych ofert urządzenie oraz jego standardowa instalacja przez technika jest darmowa, możecie również przetestować urządzenie do 21 dni przed jego zakupem – chwali się Play. To prawda, choć wspomniane urządzenie (czyli wybrany przez nas zestaw z routerem) otrzymujemy za darmo na czas trwania umowy. Po jego zakończeniu musimy zwrócić otrzymany sprzęt do najbliższego punktu sprzedaży.

Czytaj także: Play zostanie przejęty – francuski telekom złożył ofertę na 100 procent akcji firmy

Skoro już przy urządzeniach jesteśmy, warto powiedzieć o nich nieco więcej. Fioletowy operator w ofercie NET BOX proponuje klientom dwa zestawy do wyboru:

  • Router ZTE kat. 6 z anteną kierunkową, który powinien sprawdzić się w małych miejscowościach,
  • Router Huawei kat.12 z anteną dookólną, dedykowany mieszkańcom obszarów podmiejskich oraz małych miast.

źródło: Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.