ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xiaomi Mi 10T data premiery

Xiaomi zapowiada premierę rodziny Mi 10T – nowe smartfony poznamy już niedługo

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Xiaomi to bardzo popularna firma, mająca w swoim portfolio naprawdę wiele smartfonów i innych urządzeń. Jak powszechnie wiadomo, gigant pracuje obecnie nad rodziną Mi 10T, w której skład wejdzie Mi 10T, Mi 10T Pro i Mi 10T Lite. Choć wiemy już o tych urządzeniach naprawdę wiele, dotychczas nie znaliśmy ich daty premiery. To się właśnie zmieniło, bo Xiaomi oficjalnie zaprosiło na konferencję. Dobra wiadomość jest taka, że długo już nie poczekamy.

Data premiery rodziny Xiaomi Mi 10T ujawniona – co, gdzie i kiedy?

Xiaomi Mi 10T data premiery

To już koniec plotek i domysłów – premiera rodziny Xiaomi Mi 10T odbędzie się jeszcze w tym miesiącu, a mianowicie 30 września. Rzecz jasna konferencja zostanie przeprowadzona online – obejdzie się bez publiczności z oczywistych względów. Xiaomi Mi 10T i Mi 10T Pro będą flagowcami z krwi i kości, które napędzi mocarny Snapdragon 865. Natomiast Mi 10T Lite powinien dostać zaprezentowanego wczoraj Snapdragona 750G.

Zobacz także: Xbox One X zamiast Series X? W Stanach Zjednoczonych zamawiano nie tę konsolę, co trzeba…

Wszystkie urządzenia z serii Mi 10T mają zostać bardzo przystępnie wycenione. Spekuluje się, że Mi 10T będzie kosztował 499 euro (2242 złote), Mi 10T Pro 599 euro (2693 złote), a Mi 10T Lite mniej niż 300 euro (1348 złotych). Jeśli te kwoty okażą się prawdziwe, to bez wątpienia będziemy mieli do czynienia z jednymi z najbardziej opłacalnych smartfonów roku. Na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na premierę. Został tylko tydzień. Któryś model zdobył wasze zainteresowanie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy