ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
hmd connect pro

Debiutuje HMD Connect Pro – globalny roaming danych na kartę SIM dla firm

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

HMD Global ogłosiło dziś start usługi HMD Connect Pro. To globalna usługa roamingu na kartę SIM dla użytkowników biznesowych. Firmy mają mieć teraz możliwość korzystać ze scentralizowanego systemu zarządzania dla całej floty kart SIM.

Szczegóły dotyczące HMD Connect Pro

Pół roku temu pisaliśmy o usłudze HMD Connect. Teraz debiutuje wersja z dopiskiem Pro, dedykowana użytkownikom biznesowym. Jej (HMD Connect Pro – przyp. red.) uruchomienie ma pozwalać klientom biznesowym na łatwiejsze utrzymywanie firmowych smartfonów i innych urządzeń mobilnych połączonych ze sobą bez względu na to, ile tysięcy kilometrów je dzieli – czytamy w komunikacie poświęconemu usłudze.

Zarządzanie wszystkimi posiadanymi kartami SIM jest scentralizowane. Dzięki temu stała kontrola kosztów i zapobieganie nieprawidłowościom mają być możliwe. Usługa oferuje globalny zasięg dla roamingu w modelu przedpłaconym. Pozwala na to współpraca z ponad 600 sieciami w ponad 160 krajach. Przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z dopasowania platformy do swoich indywidualnych potrzeb, tak, by płacić za to, z czego rzeczywiście korzystają. Panel zarządzania jest oparty na przeglądarce internetowej, by umożliwić pełną kontrolę nad flotą firmowych kart SIM, na którą składają się karty aktywne oraz zawieszone. Przedsiębiorcy mogą samodzielnie ustawiać cele i limity, podglądać dane systemowe, a także aktywować i zawieszać karty SIM jednym kliknięciem.

Czytaj także: Nokia 2.4, Nokia 3.4 oraz słuchawki Earbuds Lite zaprezentowane – oto polskie ceny

HMD Connect Pro wystartuje w październiku w Australii, Finlandii, Francji, Indonezji, Holandii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech. Nie znamy jeszcze dokładnego momentu premiery usługi w Polsce, ale wiemy, że jest ona planowana jeszcze na 2020 rok.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy