Paczkomaty cieszą się nieustannie rosnącą popularnością. Pomysł InPostu przyjął się w naszym kraju fenomenalnie, czemu zresztą trudno się dziwić, bo odbieranie przesyłek ze skrytek rozlokowanych w całym kraju ma wiele korzyści. Jedną z nich jest możliwość uzyskania rabatu w wysokości 40 zł na zakup wybranych książek. Wystarczy jedynie szybko zgarnąć paczkę z Paczkomatu. Proste, prawda?

40 zł rabatu na książki – Paczkomaty InPost z ciekawą ofertą

Paczkomaty rabat na książki Helion

Paczkomaty to świetny wynalazek, choć nie da się ukryć, że często bywają przepełnione. Z tego też powodu InPost wpadł na genialny pomysł, by zmotywować ludzi do szybszego odbierania swoich przesyłek. Tym razem za odbiór paczki w ciągu dwóch godzin od jej umieszczenia w Paczkomacie można zgarnąć 40 zł rabatu do księgarni grupy Helion. Wystarczy tylko zarejestrować przesyłkę na stronie SzybkiePolowanie.pl i poczekać na kod rabatowy, który można wykorzystać w sklepach internetowych helion.pl, onepress.pl, sensus.pl, septem.pl, bezdroza.pl, editio.pl, ebookpoint.pl i videopoint.pl. Jedynym warunkiem jest zrobienie zakupów za minimum 100 zł.

Zobacz także: Do WhatsAppa zmierza kapitalna funkcja dla osób, które nie lubią zostawiać śladów w Sieci

Oferta obowiązuje jeszcze przez sześć dni. Już 28 września pojawi się nowa okazja, w której będzie można zgarnąć zniżkę na zakupy w sklepach CCC. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z obu promocji – wystarczy tylko odebrać dwie różne paczki w różnym terminie. Oferty zmieniają się co dwa tygodnie – aby być na bieżąco, warto śledzić stronę SzybkiePolowanie.pl.

Źródło: InPost

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.