HBO GO to ścisła czołówka, jeśli chodzi o popularność w branży serwisów streamingowych skupiających się na filmach i serialach. Tak samo jak konkurencja, tytułowa platforma nieustannie uzupełnia swoją ofertę o nowe produkcje. Dziś nie dodano zbyt dużo, ale jak to mówią – zawsze coś. Pełne zestawienie nowości można oczywiście znaleźć w dalszej części niniejszego tekstu.

Aktualizacja biblioteki HBO GO – wtorek, wrzesień 2020

HBO GO aktualizacja bibliotek

HBO GO bardzo dba o swoich użytkowników. Niekiedy na platformie pojawia się trzydzieści nowości w ciągu jednego dnia, a kiedy indziej tylko dwie. Dzisiaj mamy do czynienia z tym drugim przypadkiem. Przechodząc do konkretów, lista dodanych produkcji prezentuje się następująco:

  1. Dzień trzeci / The Third Day (2020) [odcinek S01E02] [+ audio, + napisy] – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 6,9/10, IMDB: 7/10
  2. Tacy właśnie jesteśmy / We Are Who We Are (2020) [odcinek S01E02] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 5,9/10, IMDB: 6,7/10

Zobacz także: Wtorkowa aktualizacja oferty Netflixa – „Strategia życia” i więcej ciekawych nowości

W skład dzisiejszych nowości wchodzą jedynie nowe odcinki seriali. A skoro o serialach mowa, to zachęcamy do zapoznania się z naszym zestawieniem najlepszych seriali HBO GO – na tej platformie zdecydowanie jest w czym wybierać. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki, by najbliższe dni były nieco ciekawsze, jeśli chodzi o aktualizacje biblioteki HBO GO.

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.