ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Specyfikacja OnePlus 8T

Wyciekła cena OnePlusa 8T – raczej wam się nie spodoba

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

OnePlus kiedyś uchodził za firmę, która oferowała flagowce w naprawdę przystępnych cenach. Obecnie producent wciąż sprzedaje smartfony z wysokiej półki, choć niekoniecznie tanio. Cena OnePlusa 8T, która właśnie wyciekła do Sieci, raczej mało komu się spodoba. Zapowiada się spory wzrost względem OnePlusa 8.

Cena OnePlus 8T w Sieci – będzie naprawdę drogo

Według słów użytkownika Twittera ukrywającego się pod nazwą @chunvn8888 OnePlus 8T będzie naprawdę drogi. Mówiąc konkretniej, model z 8 GB RAM-u i 128 GB pamięci wbudowanej ma kosztować w Europie 799 euro, a konfiguracja 12/256 GB być wydatkiem rzędu 899 euro. To kolejno 3600 i 4050 złotych w dosłownym przeliczeniu, więc oficjalnie polskie ceny z pewnością będą jeszcze wyższe. Przytoczone kwoty oznaczają wzrost o 100 euro względem OnePlusa 8 w dniu jego premiery.

Zobacz także: OnePlus Nord z poważną wadą – użytkownicy tracą wszystkie dane

Oczywiście dzisiejszych informacji nie można brać za pewnik, choć jest spora szansa, że się potwierdzą. „Tipster”, który podał powyższe ceny, już kilkakrotnie udostępniał sprawdzone przecieki. Data premiery OnePlusa 8T została ustalona na 14 października. Smartfon będzie flagowcem z krwi i kości, a według dotychczasowych informacji jego sercem ma być mocarny Snapdragon 865. Plotki sugerują także, że sprzęt trafi na rynek z najnowszym Androidem 11, co jak na OnePlusa nie byłoby przesadnym zaskoczeniem. Czekacie na premierę, czy nie wzbudza ona w was większego zainteresowania? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy