Samsung GALAXY Note Edge

SGS6 z zakrzywionym ekranem z obu stron? Galaxy S Edge coraz bliżej!

Newsy

Samsung GALAXY Note Edge

Od kilku dni w Sieci pojawiają się informacje o flagowym smartfonie Samsung Galaxy S6 w wersji Edge, czyli z zakrzywionym ekranem. Za każdym razem pada nazwa Samsung Galaxy S6 Edge, ale według ostatnich plotek będzie to Samsung Galaxy S Edge.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Takie oznaczenie nowego produktu koreańskiego producenta zostało ujawnione na stronie internetowej sieci komórkowej Vodafone. Dlatego możemy być niemal pewni, że taka nazwa będzie oficjalnie stosowana przez Samsunga. I wcale mnie to nie dziwi. Powód? Podobnie było z phabletem Samsung Galaxy Note 4. Urządzenie z zakrzywionym wyświetlaczem nazywa się Galaxy Note Edge.

 

Niestety żadna konkretna data premiery oraz funkcjonalność nie została ujawniona. Moim zdaniem Samsunga Galaxy S6 oraz Galaxy S Edge będzie różnic jedynie konstrukcja ekranu. Co ciekawe, w Samsungu Galaxy S wyświetlacz ma być zakrzywiony z dwóch stron.

 

Jaka nazwa brzmi lepiej – Samsung Galaxy S6 Edge czy Samsung Galaxy S Edge?v

 

źródło: sammobile.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x