oneplus two 1+2 przedsprzedaz preorder

 

Plotkom o kolejnym smartfonie od OnePlus nie ma końca i cały czas dowiadujemy się czegoś nowego. Pierwszą ciekawostką jest nazwa nowego urządzenia, która ciągle stoi pod znakiem zapytania. Wiemy, że smartfon prawdopodobnie zostanie przemianowany na „OnePlus 2”, a nie jak wcześniej myślano „OnePlus Two”. Były nawet spekulacje o tak niedorzecznej nazwie jak „OnePlus One Two”, ale to chyba żart ze strony producenta.

 

Z najnowszych przecieków dowiadujemy się, że urządzenie zostanie wyposażone w Snapdragona 810 oraz 4 GB pamięci operacyjnej, co chyba nikogo nie dziwi. 5,5 calowy ekran QHD jest też prawie pewny. Zastosowanie panelu FHD raczej nie wchodzi w grę, zważając na wyścig za jak największymi rozdzielczościami, którego OnePlus chce być uczestnikiem.

 
 oneplus-one-official-image-9

 
Smartfon  wyjdzie na rynek dopiero w trzecim kwartale tego roku. Producent tłumaczy tą decyzję problemami ze Snapdragonem 810, które należy przeczekać. Zawiedzeni mogą czuć się Ci, którzy liczyli na „OnePlus 2” już w marcu bądź kwietniu. Lepiej jednak upewnić się, że dostaniemy dopracowane pod każdym względem urządzenie, niż borykać się z problemami smartfona wypuszczonego przedwcześnie. Czy decyzja o przesunięciu premiery „dwójki” Was zaskoczyła?

 

oneplus one vid

 

Źródło: Neowin

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Dawid Przewoźnik