ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Specyfikacja OnePlus 8T

Data premiery OnePlus 8T bez tajemnic – smartfon zadebiutuje już niedługo

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

OnePlus to bardzo lubiana firma, której najpopularniejszymi produktami są oczywiście smartfony. Rodzina OnePlus 8, w której skład wchodzi OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro, ma już na karku kilka miesięcy, więc najwyższa pora, by dołączył do niej kolejny model. OnePlus 8T, bo o nim mowa, zadebiutuje już niedługo. Dziś z wiarygodnego źródła poznaliśmy dokładną datę jego premiery. Smartfon zapowiada się naprawdę dobrze!

Data premiery OnePlus 8T

Specyfikacja OnePlus 8T

Wcześniejsze plotki sugerowały, że premiera wyczekiwanego OnePlusa 8T odbędzie się 14 października. Wygląda na to, że tym razem przecieki okazały się prawdą, bo podaną datę niejako potwierdził indyjski oddział Amazona. Na jego łamach OnePlus przeprowadza konkurs, którego zwycięzca otrzyma OnePlusa 8T. W regulaminie akcji można przeczytać, że ostatnim dniem na wzięcie udziału jest właśnie 14 października, czyli najprawdopodobniej dzień premiery tytułowego smartfona.

Zobacz także: realme C17 oficjalnie. Średnia półka i odświeżanie 90 Hz – jest wyjątkowo tanio

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że OnePlus rozpoczął już kampanię marketingową dla OnePlusa 8T z Robertem Downey Jr w roli głównej. Niestety z krótkiego spotu mogliśmy się jedynie dowiedzieć, że smartfon zadebiutuje „wkrótce”. Biorąc pod uwagę dzisiejszą wiadomość, OnePlus zapewne nie będzie długo czekał i już na dniach oficjalnie poda datę premiery OnePlusa 8T. Pod koniec warto przypomnieć, że OnePlus 8T Pro najprawdopodobniej nie powstanie – firma najwyraźniej zdecydowała się nieco uprościć swoje portfolio, co powinno jej wyjść na dobre. Czekacie na model 8T? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy