ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Specyfikacja OnePlus 8T

Kampania OnePlus 8T 5G rozpoczęta – w roli głównej Rober Downey Jr

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Pożegnaliśmy lato, a to dla wielu firm oznacza, że czas pokazać swojego drugiego flagowca w ramach jednej generacji. Jednym z takich producentów jest OnePlus i mimo że czasy są, jakie są, to OnePlus 8T nadchodzi. Firma właśnie startuje ze swoją kampanią, która ma wzbudzić zainteresowanie nowym modelem. Naturalnie OnePlus wie, jak przyciągnąć do siebie uwagę, czego dowodem jest cała otoczka wokół OnePlus Nord. Tym razem matematyczny producent postawił na sprawdzone dla siebie elementy, więc zacznijmy od filmu z Robertem Downey Jr.

OnePlus 8T 5G nadchodzi – firma rozpoczyna akcje marketingową

Aktor, który kojarzony jest z ról w filmach serii Iron Man, Sherlocka Holmesa czy też Jaja w Tropikach, już kilkukrotnie pokazywał się w materiałach promocyjnych OnePlusa. Tym razem zapowiedź jest bardzo krótka i skierowana na rynek indyjskim – to właśnie ten oddział ujawnił powyższy materiał. W tym miejscu możemy przejść do plotek, czyli specyfikacji. Głównym ulepszeniem ma być wyświetlacz pokazujący obraz w 120 Hz, a nie 90 Hz. Do tego lepszy aparat do selfie i szybsze ładowanie (65 W). Główny zestaw aparatów otrzyma nową matrycę (makro/czujnik głębi) – 48 MPx, 16 MPx (szerokokątny), 5 MPx (makro) i 2 MPx (czujnik głębi). Bez rewolucji, po prostu czas odrobić zaległości.

Zobacz też: Safari 14 wydane – Apple szykuje się do macOS Big Sur.

Co ciekawe, na razie pojawia się niewiele informacji dotyczących OnePlus 8T Pro. W zeszłym roku OnePlus 7T Pro nie był znaczącym ulepszeniem względem OnePlus 7 Pro, pokazanym z boku, i niewykluczone, że tym razem będzie podobnie. Jednak na tę chwilę ciężko ocenić konkretne plany Chińczyków. W końcu nie poznaliśmy nawet daty konferencji.

Źródło: Gizchina

Sprawdź najnowsze wpisy