huawei-ascend-p7-640x635

Huawei Ascend P7 na rynku jest dostępny mniej więcej od roku, a już w sieci pojawiły się informacje o jego następcy. Wcześniej można było znaleźć cząstkowe dane o specyfikacji technicznej, a teraz mamy do czynienia ze zdjęciami z smartfonem Huawei P8 w roli głównej.

Zdjęcia smartfona Huawei P8 zostały opublikowane za granicą i możemy mieć zastrzeżenia co do ich jakości. Nie ma się co dziwić, ponieważ oryginalne materiały reklamowe bardzo rzadko pojawiają się w Sieci, a jeśli już to chwilę przed oficjalną premierą. Natomiast Huawei P8 ma zostać zaprezentowany w kwietniu 2015 roku. Czyżby to wydarzenie przesunięto o miesiąc? Według wcześniejszych plotek, Huawei P8 miał pojawić się w marcu. Może pracownicy Huawei chcą się przekonać co pokażę Samsung 2. marca na swojej konferencji… Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że będzie to Samsung Galaxy S6.

Huawei P8

Wracając do tematu samych zdjęć, to pokazują one przedni oraz tylny panel Huawei P8. Moim zdaniem jest to jeden z prototypów, a w oficjalnej sprzedaży pojawi się nieco inny design – po prostu bardziej dopracowany. W tej chwili na pewno szału nie robi… Niewykluczone również, że jest to zwykły żart jednego z użytkowników, jak myślicie? Czy faktycznie mamy do czynienia z pierwszymi zdjęciami Huawei P8?

Huawei P8

Huawei P8 – znamy specyfikację

Wygląd niby już znamy, a co z podzespołami? Jak na razie możemy się posługiwać wcześniejszymi doniesieniami, bo w tej kwestii nie ma nowych danych. Na przodzie obudowy miałby zostać umieszczony 5,2-calowy wyświetlacz (nie wiadomo w jakiej technologii) o rozdzielczości 1920×1080 pikseli. Zagęszczenie pikseli na cal wyniesie 424.

System operacyjny to oczywiście Google Android 5.0 Lollipop, ale Huawei zdecyduje się na własną nakładkę graficzną – Emotion UI. Z kolei prawidłowe funkcjonowanie Huawei P8 ma zapewnić procesor Huawei Kirin 930 oraz 3 GB RAM.

Huawei Ascend P7 zbiera do tej pory głównie pozytywne recenzję, więc wydaje się, że Huawei P8 będzie jeszcze lepszym urządzeniem. A Wy co myślicie? Huawei pokażę jeszcze ciekawszy smartfon?

źródło: phonearena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Rogowicz