ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Google wypuściło dwa spoty reklamowe Galaxy Nexusa

Autor: Robert Stolarczyk Kategoria: Newsy


Pamiętacie ostatnie spoty reklamowe Samsunga? Trzeba przyznać że jego kampanie od zawsze stały na wysokim, światowym poziomie. Nie brakowało w nich kreatywności, uszczypliwości i ukrytego przesłania. Samsung zdecydowanie jest producentem słuchawek z Androidem, który posiada najmocniejszy marketing. 


Wygląda na to, że współpraca Google z Samsungiem przy okazji produkcji Galaxy Nexusa nie ograniczyła się do wyprodukowania telefonu. Poniższe spoty reklamowe nowej, flagowej słuchawki sygnowanej logiem Google wyglądają jak wyjęte z pod ręki tych samych ludzi, którzy tworzyli niedawno opublikowane spoty Samsunga Galaxy S II. Dowodów na tę teorię nie ma ale wydaje się ona dość prawdopodobna. Zresztą oceńcie sami.

Pierwszy spot reklamuje nowy sposób odblokowywania ekranu Galaxy Naxusa korzystającego z najnowszego Androida Ice Cream Sandwich. Reklama jest zabawna, w łatwy i przyjazny sposób ukazuje przykładową sytuację z tą ciekawą funkcjonalnością w tle. Na podstawie tego filmu można odnieść wrażenie że Android jest platformą tak mocno nastawioną na multimedia i rozrywkę że tak trywialna czynność jak odblokowywanie ekranu także może być zabawne i generować uśmiech.

Reklama numer dwa ukazuje zaletę nowej funkcjonalności portalu społecznośiowego Google Plus wraz z implementacją jej z Androidem. Usługa to Google Hangouts i polega ona na wygodnym czatowaniu video z kilkoma osobami jednocześnie. Trzeba przyznać że na filmie wygląda to imponująco. Z tego co wiem, to ta funkcjonalność w praktyce z poziomu Google Plus również spisuje się całkiem nieźle. Jeśli w rzeczywistości usługa ta będzie działać choć w zbliżony sposób jak na spocie reklamowym, to szykuje nam się murowany sukces. A Wam jak podobają się nowe reklamy Galaxy Nexusa?


https://www.youtube.com/watch?v=Uc_o_Y-QHt4

Źródło: androidcommunity.com

Sprawdź najnowsze wpisy