Android 5.0.1 dla Samsunga Galaxy S4 wycieka, to prawdopodobnie oficjalna wersja

Newsy

Lollipop Forest

Posiadacze Samsunga Galaxy S4 mogli czuć się zawiedzeni brakiem zainteresowania producenta odnośnie spodziewanej aktualizacji ich smartfonów. Dlatego informacja o wycieku oprogramowania dla Galaxy S4 spadła na nas jak grom z jasnego nieba.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Pod tym linkiem możecie znaleźć oficjalnego Androida 5.0.1 dla byłego flagowca Samsunga. Nie wiadomo dokładnie skąd oprogramowanie wyciekło, ale prawdopodobnie źródłem są Chiny. Wiąże się to z pojawianiem się komunikatów systemowych w języku właśnie tego kraju.

 

Początkowo nie było wiadomo, czy jest to oficjalna wersja, ale okazuje się, że użytkownicy nie wykryli żadnych błędów i wszystko działa prawidłowo. WiFi, NFC, transmisja danych i Bluetooth pracują bez żadnych zastrzeżeń co pozwala wierzyć w pewne pochodzenie oprogramowania. Znaleziono kilka nielicznych i mało istotnych bugów, które mogą być związane z samym wyciekiem, a Samsung powinien się z nimi uporać do momentu wypuszczenia finalnej wersji.

 

Lollipop-Samsung-Galaxy-S4

Sprawdźcie sami jak działa Lollipop na Waszym Galaxy S4 i podzielcie się z nami wrażeniami z użytkowania. Wyciek tak dopracowanego i stabilnego Lollipopa pozwala wierzyć, że już niedługo ujrzymy wersję całkowicie pozbawioną błędów.

 

Samsung-Galaxy-S4-GT-I9505-running-on-the-leaked-firmware

Źródło: XDA 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x