ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Android 5.0.1 dla Samsunga Galaxy S4 wycieka, to prawdopodobnie oficjalna wersja

Autor: Dawid Przewoźnik Kategoria: Newsy
Lollipop Forest

Posiadacze Samsunga Galaxy S4 mogli czuć się zawiedzeni brakiem zainteresowania producenta odnośnie spodziewanej aktualizacji ich smartfonów. Dlatego informacja o wycieku oprogramowania dla Galaxy S4 spadła na nas jak grom z jasnego nieba.

Pod tym linkiem możecie znaleźć oficjalnego Androida 5.0.1 dla byłego flagowca Samsunga. Nie wiadomo dokładnie skąd oprogramowanie wyciekło, ale prawdopodobnie źródłem są Chiny. Wiąże się to z pojawianiem się komunikatów systemowych w języku właśnie tego kraju.

Początkowo nie było wiadomo, czy jest to oficjalna wersja, ale okazuje się, że użytkownicy nie wykryli żadnych błędów i wszystko działa prawidłowo. WiFi, NFC, transmisja danych i Bluetooth pracują bez żadnych zastrzeżeń co pozwala wierzyć w pewne pochodzenie oprogramowania. Znaleziono kilka nielicznych i mało istotnych bugów, które mogą być związane z samym wyciekiem, a Samsung powinien się z nimi uporać do momentu wypuszczenia finalnej wersji.

Lollipop-Samsung-Galaxy-S4

Sprawdźcie sami jak działa Lollipop na Waszym Galaxy S4 i podzielcie się z nami wrażeniami z użytkowania. Wyciek tak dopracowanego i stabilnego Lollipopa pozwala wierzyć, że już niedługo ujrzymy wersję całkowicie pozbawioną błędów.

Samsung-Galaxy-S4-GT-I9505-running-on-the-leaked-firmware

Źródło: XDA 

Sprawdź najnowsze wpisy