HTC-1-M8-back-logo

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

1 marca to dzień, w którym HTC może zachwycić nas swoim nowym flagowcem na targach MWC 2015. Opublikowana grafika zapowiada coś niezwykłego, a hasło „Utopia in progress” pozwala oczekiwać ideału.

 
HTC Hima ma otrzymać ekran w rozdzielczości 1440 x 2560, chociaż plotki mówią też o wyświetlaczu FHD więc nie wiadomo w co wierzyć. Procesor to prawdopodobnie Snapdragon 810 wspomagany 3 GB pamięci operacyjnej, ale również w tym przypadku nie mamy pewności czy tak naprawdę będzie.

 

Wraz z prezentacją flagowca ujrzymy nową wersję nakładki Sense w wersji 7.0. Jeśli slogan z grafiki okaże się prawdą otrzymamy innowacyjne urządzenie i mamy nadzieję, że taki w rzeczywistości będzie nowy HTC .

 

htcmwc.0

Źródło: Phonearena
Dawid Przewoźnik