HBO GO jest jednym z najpopularniejszych serwisów streamingowych z filmami i serialami na świecie. Tak samo jak konkurencja, platforma bardzo często wprowadza do swojej oferty jakieś zmiany. Bez zaskoczenia, dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem, bo na HBO GO dodano jedną pozycję i zaplanowano kasację kolejnych na późniejszy termin. Więcej w dalszej części tekstu.

Aktualizacja biblioteki HBO GO – środa, wrzesień 2020

Aktualizacja biblioteki HBO GO

Nie ma co ukrywać – dzisiejsza aktualizacja biblioteki HBO GO nie jest zbyt obszerna ani zbyt ciekawa. Niemniej jednak warto o niej wspomnieć. Jeśli chodzi o nowości, to dodano jedynie drugi odcinek serialu „Des”, opowiadającego o szkockim seryjnym mordercy. Można go obejrzeć zarówno z napisami, jak i lektorem. Przechodząc dalej, pełna lista tytułów, które już wkrótce opuszczą HBO GO, prezentuje się następująco:

  1. Hanna (2011)data usunięcia: 29.09.2020 – gatunek: przygodowy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 6,4/10, IMDB: 6,8/10
  2. Zręczne ręce / Idle Hands (1999)data usunięcia: 29.09.2020 – gatunek: thriller, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 6,2/10, IMDB: 6,2/10

Zobacz także: Netflix usunął dziś z oferty ponad 15 tytułów, ale też trochę dodał – m.in. film „Diabeł wcielony”

To by było na tyle, jeśli mowa o dzisiejszych zmianach w ofercie tytułowego serwisu streamingowego. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki, by nadchodzące dni były ciekawsze, a sądząc po wrześniowym harmonogramie, zdecydowanie będą. Oglądacie „Des”, czy to serial nie w waszym guście? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.