Pojawiają się zdjęcia Oppo R1C, ciekawej propozycji ze średniej półki cenowej

Newsy

17jqoecz8xq6ljpg

Najprawdopodobniej już jutro zostanie zaprezentowany smartfon Oppo w cenie 400 dolarów, a mowa tutaj o modelu R1C. Mamy już wszystkie najważniejsze informacje o tym urządzeniu, a jego specyfikacja prezentuje się następująco:

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

  • 5-calowy ekran o rozdzielczości 720p;
  • 64-bitowy Snapdragon 615 i 2 GB RAMu;
  • 16 GB pamięci wewnętrznej oraz slot na microSD;
  • 13 Mpx aparat i 5 Mpx kamera przednia;
  • Akumulator o pojemności 2420 mAh.

Zaletą smartfona jest jego wygląd, który mocno nawiązuje do linii Xperia Z. Jakość materiałów również jest bardzo wysoka, bo mamy tutaj hartowane szkło i aluminium. Za 400 dolarów nie będzie to zbyt konkurencyjna propozycja, bo ta półka cenowa jest bardzo oblegana przez urządzenia wszelkiej maści. Gdyby jednak smartfon stał się dostępny u naszych rodzimych operatorów, mogłoby być zupełnie inaczej, co myślicie?

 

New-real-life-photos-of-the-Oppo-R1C-surface

New-real-life-photos-of-the-Oppo-R1C-surface (2)Źródło: Phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x