ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Pożegnajmy Samsunga Galaxy S4 w wersji Google Play edition

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy s4 google play edition koniec

Od kilku tygodni w telewizji możemy oglądać reklamy operatorów, w których promowany jest już niemalże dwuletni flagowy smartfon Samsunga, gdzie oferta z nim jako bohaterem wyglądają na bardzo atrakcyjne. Okazuje się, że takie zagrania mają drugie dno – potwierdziło to Google.

W jaki sposób? Najzwyklej w świecie wersja Google Play edition modelu Galaxy S4 została wycofana ze sprzedaży. Oznacza to, że Koreańczycy chcą jak najszybciej pozbyć się z magazynów tego urządzenia – podobnie jak operatorzy. To z kolei sugeruje, że niedługo pojawi się następca, a tego jesteśmy niemalże pewni, bo powoli zbliża się pora na Galaxy S6. Jednak co z serią urządzeń Google Play Edition? Wcześniej wycofano HTC One (M8) i oferta robi się coraz mniejsza. Czyżby gigant z Mountain View chciał również zakończyć wydawanie interesujących smartfonów z „czystym” i najnowszym Androidem?

Odpowiedzi na te wszystkie pytania zapewne nie poznamy od razu, gdyż to by oznaczało spadek sprzedaży. Mimo wszystko, będziecie tęsknić za Galaxy S4 czy ten model Samsunga nie jest Waszym ulubieńcem?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy