HBO GO to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych z filmami i serialami na świecie. Nie da się ukryć, że w tej branży kluczem do sukcesu jest regularne uzupełnianie biblioteki o ciekawe nowości. Tytułowa platforma doskonale o tym wie, dlatego dziś na jej łamach pojawiła się garść nowych tytułów. Z ich pełną listą można się zapoznać w dalszej części tekstu.

Aktualizacja biblioteki HBO GO – wtorek, wrzesień 2020

Aktualizacja biblioteki HBO GO

Dzisiejszy dzień nie jest zbyt obfity w nowości, ale jak głosi popularne przysłowie – lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Przechodząc do konkretów, pełne zestawienie dodanych tytułów prezentuje się następująco:

  1. Tacy właśnie jesteśmy / We Are Who We Are (2020) [odcinek S01E01] [+ napisy, + audio] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 5,5/10, IMDB: 7,3/10
  2. Dzień trzeci / The Third Day (2020) [odcinek S01E01] [+ napisy, + audio] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 7,4/10, IMDB: 7,3/10
  3. Des (2020) [odcinek S01E01] [+ napisy, + audio] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Wielka Brytania
    • IMDB: 8,7/10

Zobacz także: Disney+ pojawił się w kolejnych krajach. Podobna cena będzie w Polsce?

Wszystkie wymienione wyżej pozycje to nowe seriale w ofercie HBO GO. Bez zaskoczenia, kolejne odcinki będą się pojawiały na platformie systematycznie, co tydzień, aż do końca pierwszego sezonu. Szczególnie obiecująco zapowiada się „Des”, opowiadający o szkockim seryjnym mordercy. Któryś tytuł wpadł wam w oko? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.