[CES] Sony ogłasza termin aktualizacji serii Xperia Z do systemu Android 5.0 Lollipop

Newsy

Android-Lollipop-Statue

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Ostatnią ważną informacją od Sony z targów CES jest przedstawienie terminu aktualizacji smartfonów z serii Xperia Z. O ile była to bardzo krótka wzmianka podczas długiej konferencji to z pewnością bardzo ważna dla użytkowników topowych modeli japońskiego producenta.

 

Niestety, ale Sony nie popisało się. Jedyne, co się dowiedzieliśmy to to, że Xperia Z3 otrzyma aktualizację w postaci Androida 5.0 Lollipop dopiero w przyszłym miesiącu, co zgodnie z naszymi obliczeniami mówi o lutym. Co z resztą smartfonów i tabletów z serii Xperia Z? Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, pozostałe modele zostaną usprawnione niedługo po obecnym flagowym smartfonie Japończyków.

 

No cóż… Spodziewaliśmy się dowiedzieć nieco więcej na ten temat na tak ważnej konferencji, ale niestety… Pozostaje czekać do lutego, a później na targi MWC, na których być może już poznamy nowości w postaci Xperia Z4.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x