Android-Lollipop-Statue

 

Ostatnią ważną informacją od Sony z targów CES jest przedstawienie terminu aktualizacji smartfonów z serii Xperia Z. O ile była to bardzo krótka wzmianka podczas długiej konferencji to z pewnością bardzo ważna dla użytkowników topowych modeli japońskiego producenta.

 

Niestety, ale Sony nie popisało się. Jedyne, co się dowiedzieliśmy to to, że Xperia Z3 otrzyma aktualizację w postaci Androida 5.0 Lollipop dopiero w przyszłym miesiącu, co zgodnie z naszymi obliczeniami mówi o lutym. Co z resztą smartfonów i tabletów z serii Xperia Z? Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, pozostałe modele zostaną usprawnione niedługo po obecnym flagowym smartfonie Japończyków.

 

No cóż… Spodziewaliśmy się dowiedzieć nieco więcej na ten temat na tak ważnej konferencji, ale niestety… Pozostaje czekać do lutego, a później na targi MWC, na których być może już poznamy nowości w postaci Xperia Z4.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.