Xbox Series X S porównanie

Bon o wartości 100 zł na zakup PlayStation 5 lub Xbox Series X za darmo dla wszystkich chętnych

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Nowa generacja konsol w postaci PlayStation 5 i Xboxa Series X jest tuż za rogiem. Polska cena tego drugiego została już ujawniona i wynosi 2249 zł, natomiast o tym, z jak dużym wydatkiem będzie się wiązał sprzęt Sony, powinniśmy się dowiedzieć już w środę. Tymczasem wszyscy chętni mogą zgarnąć bon o wartości 100 zł na zakup jednej lub drugiej konsoli. Haczyków nie ma.

100 zł na zakup PlayStation 5 lub Xboxa Series X – jak odebrać bon?

PlayStation 5 bon

Popularny sklep X-Kom, mający w swojej ofercie sprzęt elektroniczny, wystartował z fenomenalną akcją promocyjną. W jej remach wszyscy chętni mogą zgarnąć bon o wartości 100 zł na zakup nadchodzących konsol Sony i Microsoftu. Wszystko, co wystarczy zrobić, to podać swój adres e-mail i zapisać się do newslettera, zaznaczając, która konsola jest obiektem naszego zainteresowania lub wybrać, że jeszcze nie zdecydowaliśmy. Można to zrobić na specjalnie przygotowanej stronie.

Zobacz także: Borderlands 3 z darmową aktualizacją do wersji na PlayStation 5 i Xbox Series X

Po pomyślnym zapisaniu się do listy mailingowej nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość. Bon uprawniający do zakupu PlayStation 5 lub Xbox Series X w X-Komie o 100 zł taniej zostanie rozesłany do wszystkich bliżej premiery obu konsol. Co ciekawe, będzie go można wykorzystać także na gry oraz akcesoria takie jak m.in. kontrolery, choć wartość koszyka musi wynosić minimum 1500 zł. Kody rabatowe będą ważne do 31 grudnia 2020 roku, więc zainteresowani dostaną rochę czasu na podjęcie decyzji o wyborze konkretnej konsoli. Regulamin promocji jest dostępny tutaj.

Źródło: X-Kom

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy