ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
natural shield startup

Polacy stworzyli startup Natural Shield. Chcą produkować pościel blokującą 5G

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

W internecie pojawił się kontrowersyjny polski startup Natural Shield. Jego twórcy planują produkować materiały tekstylne, które ograniczą działanie elektrosmogu. Startup ma precyzyjnie określone cele oraz założoną zbiórkę w internecie, która ma pozwolić na ich realizację.

Startup Natural Shield – na co zbierają pieniądze jego twórcy?

źródło: wspieram.to

W opisie zbiórki czytamy, że twórcy startupu Natural Shield chcą zarejestrować firmę o tej samej nazwie. Kolejne kroki to uruchomienie sklepu internetowego i wdrażanie kolejnych produktów związanych z tematem ekranowania fal. Póki co zaprojektowali tuniki dla kobiet w ciąży, czapki oraz pościel. Istotnym składnikiem tych produktów ma być srebro.

Komu Natural Shield rekomenduje swoje produkty? Osobom mieszkającym w miastach w pobliżu masztów telekomunikacyjnych, ludziom przebywającym w pobliżu routerów WiFi, a także tym, którzy śpią blisko telefonu komórkowego. Póki co sklep internetowy Natural Shield jednak nie funkcjonuje. Produkty można otrzymać, wpłacając określoną kwotę na zbiórkę przeznaczoną na startup. Jej cel to 80 000 zł (obecnie nie zebrano nawet złotówki). Przykładowo, wpłacając 600 zł, można otrzymać prześcieradło, a za 2200 zł – cały komplet pościeli. Oferujemy estetyczną pościel z wkładką ekranującą fale elektromagnetyczne, która bardzo dobrze blokuje fale m.in. z zakresu 5G – chwalą się twórcy startupu.

Czytaj także: Chcieli zorganizować wielki marsz ANTY-5G. Zrobili zbiórkę i zebrali 50 zł

Twórcy kontrowersyjnego startupu mimo wszystko starają się jednak odróżnić od wielu innych akcji prowadzonych przez przeciwników sieci 5G. Stworzyli względnie profesjonalnie wyglądający spot, a także FanPage. Wiele jest teorii spiskowych, które są nieprawdziwe lub tworzone w złej wierze – przyznają twórcy startupu, jednocześnie powołując się w opisie zbiórki m.in. na publikację Biała Księga – Pole elektromagnetyczne a człowiek z rządowej strony.

Sprawdź najnowsze wpisy