ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus Nord ustawienia fabryczne problem

Tajemnicze strony OnePlusa ujawniają istnienie aż 5 nieprzedstawionych smartfonów

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Informacji o istnieniu smartfonów, które dopiero są w fazie rozwoju, możemy szukać na najrozmaitsze sposoby. Najczęściej są to niedopatrzenia samych producentów, którzy zostawiają miejsce dla poszukiwaczy takich jak Evan Blass. Naturalnie też sami często chcą, aby takie miejsca zostały zauważone i niewykluczone, że tym razem możemy połączyć obie sytuacje. Otóż OnePlus pozostawił ślad na swojej stronie internetowej z odnośnikami do instrukcji dla pięciu nieprzedstawionych jeszcze smartfonów. Część z nich jest oczywista, a nad niektórymi można pobawić się w śledczych.

OnePlus może szykować aż 5 nowych smartfonów – tak sugerują ujawnione strony

Same odnośniki prowadzą do generycznych stron z poradami na temat użytkowania urządzeń mobilnych i nie niosą one żadnych szczegółów dotyczących wyglądu, specyfikacji lub ceny. Liczą się tak naprawdę tylko wskazania modeli. Tym sposobem OnePlus 8T i 8T Pro to spodziewane urządzenia, które niedługo powinny zostać przedstawione. Kolejne dwa to dodatkowe odmiany Norda – N100 i N105g. OnePlus niejednokrotnie potwierdzał, że Nord to seria urządzeń. W tym wypadku możemy spodziewać się teoretycznie tych samych modeli, ale w odmianach 4G i 5G. Niewykluczone, że będą to propozycje ze Snapdragonem 690 na pokładzie. Z kolei SS9805 to nazwa kodowa, która została przyklejona do modelu Clover, czyli budżetowej propozycji ze Snapdragonem 460. Jednak równie dobrze mógłby to być tajemniczy smartwatch, nad którym podobno pracuje OnePlus.

Zobacz też: Chromebooki z ARM – MediaTek chce być gotowy z odpowiednimi układami.

Tym sposobem OnePlus wyraźnie przestaje być producentem jednego urządzenia, który ma rządzić wszystkimi. Strategia firmy przeszła ogromną przemianę przez ostatnie lata i nie pozostaje nam nic innego, jak oceniać, czy to słuszne ruchy. W takim razie dajcie znać, jak widzi Wam się tak szerokie portfolio matematycznego producenta?

Źródło: GSM Arena, Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy