[CES] HTC prezentuje Desire 320 – model z najniższej półki, ale przełomowy

Newsy

htc desire 320 ces

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Kolejna konferencja i kolejne przełomowe chwile na mobilnym rynku. Tym razem padło na HTC, które zapowiedziało, że targi CES będą dla Tajwańczyków oznaczały rozwój linii Desire, a więc nieco tańszych modeli. Na pierwszy ogień idzie smartfon oznaczony jako Desire 320, który wprowadza pewną nowość do urządzeń z najniższej półki.

 

Jak samo oznaczenie wskazuje, nie możemy spodziewać się po tym urządzeniu żadnych rewelacji, a więc zobaczmy specyfikację:

 

  • 4,5-calowy wyświetlacz FWGA (854×480);
  • 4-rdzeniowy procesor (1,3 GHz, brak więcej informacji);
  • 512 MB lub 1 GB RAM (zależnie od regionu);
  • 4 GB (1,5 GB na czysto) lub 8 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (podobnie, zależnie od regionu + MicroSD);
  • aparat 5 MPx;
  • Android 4.4.4 KitKat.

 

W takim razie gdzie rewolucja? Otóż moduł aparatu pozwala nagrywać filmy w FullHD, co w tej klasie urządzeń jest niespotykaną wcześniej nowością.

 

HTC Desire 320 DarkGray
by HTC
on Sketchfab

 

W takim razie jak Wam się podoba nowy, tani model HTC? U nas zapewne Desire 320 świetnie sprawdzi się u operatorów jako telefon za 1 zł.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x