ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Korpus Samsunga Galaxy S6 pojawia się w Sieci – metal po raz kolejny zostaje potwierdzony

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy s6 korpus metal aluminum2

Już tylko kilkanaście godzin brakuje do konferencji Samsunga, a jeszcze mniej do rozpoczęcia pierwszych w tym roku targów elektronicznych. Tradycyjnie już rozpoczynamy od Consumer Electronics Show, które odbywają się w Las Vegas i dzisiejszy dzień najprawdopodobniej będzie należał do Koreańczyków – pytanie czy do LG czy do Samsunga?

Ten pierwszy z pewnością zaskoczy nas, gdyż wczoraj ujawniona informacja o premierze G Flexa 2 to tak naprawdę zbyt wiele nam nie daje. Jednak co z Samsungiem? Wszystkie znaki na ziemi i na niebie sugerują nam, że ujrzymy kolejny flagowy model, którym oczywiście jest Project Zero znany nam bardziej jako Galaxy S6. Mimo że jego oficjalna prezentacja może odbyć się już za chwilę to do Sieci trafiły kolejne elementy tego urządzenia. Tym razem jest to cały korpus smartfonu wykonany oczywiście z aluminium.

samsung galaxy s6 korpus metal aluminum4
samsung galaxy s6 korpus metal aluminum
samsung galaxy s6 korpus metal aluminum3

Oczywiście już wcześniej widzieliśmy linię produkcyjną, na której pojawiły się niegotowe jeszcze części przeznaczone dla Galaxy S6, ale powyższe zdjęcia pokazują nam mniej więcej rozmieszczenie poszczególnych elementów.

Tym samym Samsung na pewno będzie wychwalał zmianę materiałów na konferencji, ale czy Wy nie będziecie tęsknić za tworzywem sztucznym wykorzystywanym od pięciu lat? Doskonale wiemy, że znajdą się fani takiego rozwiązania.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy