Korpus Samsunga Galaxy S6 pojawia się w Sieci – metal po raz kolejny zostaje potwierdzony

Newsy

samsung galaxy s6 korpus metal aluminum2

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Już tylko kilkanaście godzin brakuje do konferencji Samsunga, a jeszcze mniej do rozpoczęcia pierwszych w tym roku targów elektronicznych. Tradycyjnie już rozpoczynamy od Consumer Electronics Show, które odbywają się w Las Vegas i dzisiejszy dzień najprawdopodobniej będzie należał do Koreańczyków – pytanie czy do LG czy do Samsunga?

 

Ten pierwszy z pewnością zaskoczy nas, gdyż wczoraj ujawniona informacja o premierze G Flexa 2 to tak naprawdę zbyt wiele nam nie daje. Jednak co z Samsungiem? Wszystkie znaki na ziemi i na niebie sugerują nam, że ujrzymy kolejny flagowy model, którym oczywiście jest Project Zero znany nam bardziej jako Galaxy S6. Mimo że jego oficjalna prezentacja może odbyć się już za chwilę to do Sieci trafiły kolejne elementy tego urządzenia. Tym razem jest to cały korpus smartfonu wykonany oczywiście z aluminium.

 

samsung galaxy s6 korpus metal aluminum4 samsung galaxy s6 korpus metal aluminum samsung galaxy s6 korpus metal aluminum3

 

Oczywiście już wcześniej widzieliśmy linię produkcyjną, na której pojawiły się niegotowe jeszcze części przeznaczone dla Galaxy S6, ale powyższe zdjęcia pokazują nam mniej więcej rozmieszczenie poszczególnych elementów.

 

Tym samym Samsung na pewno będzie wychwalał zmianę materiałów na konferencji, ale czy Wy nie będziecie tęsknić za tworzywem sztucznym wykorzystywanym od pięciu lat? Doskonale wiemy, że znajdą się fani takiego rozwiązania.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x