Galaxy S6 również jutro ujrzy światło dzienne – Samsung przedstawi nowe warianty flagowego modelu

Newsy

samsung galaxy s6 project zero koncept

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Po ujawnieniu premiery G Flexa 2, LG tak naprawdę należą się wielkie brawa za tak długie utrzymanie tajemnicy. Jeszcze tak naprawdę nic nie wiemy na temat tego modelu, ale to nie jedyny punkt, który jest dla nas ważny na targach CES. SamMobile ponownie podgrzewa atmosferę przed konferencją Samsunga.

 

Okazuje się bowiem, że Galaxy S6 na 90% ujawni się już jutro. Tak właśnie podaje portal specjalizujący się w ujawnianiu informacji Samsunga i naprawdę często potwierdzają się one. To również do SamMobile należy tak wczesne ujawnienie wielu wersji „Lizaków” dla kilku modeli koreańskiej firmy. Teraz podają, że ich zaufane źródło twierdzi, iż jutro Samsung przedstawi Galaxy S6 oraz nowe warianty tego urządzenia. Nie trudno nam się domyślić, że chodzi o odmianę Edge z wyświetlaczem na krawędziach obudowy – prawdopodobnie właśnie dwóch. Specyfikacja tego smartfonu to oczywiście najwyższa półka, a więc Snapdragon 810, wyświetlacz QHD czy też Android 5.0 Lollipop nie powinny nikogo dziwić. Tradycyjnie, jak co roku, przewidywany jest również odmieniony design.

 

Jednak najprawdopodobniej pojawi się pewny niesmak. Galaxy S6 zostanie zaprezentowany tylko zaproszonym partnerom, a więc osoby postronne, które pojawią się w tym czasie w Las Vegas nie będą miały okazji dotknąć kolejnego flagowego urządzenia Samsunga. My jednak z pewnością przedstawimy Wam wszystkie ujawnione informację na temat tego smartfonu. Czego oczekujecie od Galaxy S6?

 

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x