samsung galaxy s6 project zero koncept

 

Po ujawnieniu premiery G Flexa 2, LG tak naprawdę należą się wielkie brawa za tak długie utrzymanie tajemnicy. Jeszcze tak naprawdę nic nie wiemy na temat tego modelu, ale to nie jedyny punkt, który jest dla nas ważny na targach CES. SamMobile ponownie podgrzewa atmosferę przed konferencją Samsunga.

 

Okazuje się bowiem, że Galaxy S6 na 90% ujawni się już jutro. Tak właśnie podaje portal specjalizujący się w ujawnianiu informacji Samsunga i naprawdę często potwierdzają się one. To również do SamMobile należy tak wczesne ujawnienie wielu wersji „Lizaków” dla kilku modeli koreańskiej firmy. Teraz podają, że ich zaufane źródło twierdzi, iż jutro Samsung przedstawi Galaxy S6 oraz nowe warianty tego urządzenia. Nie trudno nam się domyślić, że chodzi o odmianę Edge z wyświetlaczem na krawędziach obudowy – prawdopodobnie właśnie dwóch. Specyfikacja tego smartfonu to oczywiście najwyższa półka, a więc Snapdragon 810, wyświetlacz QHD czy też Android 5.0 Lollipop nie powinny nikogo dziwić. Tradycyjnie, jak co roku, przewidywany jest również odmieniony design.

 

Jednak najprawdopodobniej pojawi się pewny niesmak. Galaxy S6 zostanie zaprezentowany tylko zaproszonym partnerom, a więc osoby postronne, które pojawią się w tym czasie w Las Vegas nie będą miały okazji dotknąć kolejnego flagowego urządzenia Samsunga. My jednak z pewnością przedstawimy Wam wszystkie ujawnione informację na temat tego smartfonu. Czego oczekujecie od Galaxy S6?

 

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.