lg g flex 2 ces min

 

Od jutra nasze oczy będą szeroko otwarte na wszystkie wydarzenia z targów CES w Las Vegas. Wielu producentów już teraz szykuje się do prezentacji nowych modeli, a to powoduje, że poznajemy nowe informacje. Tak też się stało teraz i w ostatniej chwili niespodzianka LG została przedpremierowo ujawniona.

 

Kilka tygodni temu w Internecie pojawiły się pierwsze wzmianki o tym, że Koreańczycy chcą zaprezentować następce dla wielu osób najlepszego „wygiętego” smartfonu, a więc G Flexa. Teraz możemy być już pewni, że jutro poznamy ten model z cyferką „2”. Skąd to wiemy? Zobaczcie następujące zdjęcie i pamiętajcie, że Koreańczycy w żaden sposób nie zapowiadali swojej konferencji:

 

lg g flex 2 ces

 

Tym samym LG zgubiła konieczność wcześniejszego przygotowania wystawy konferencyjnej. W takim razie skupmy się na samym urządzeniu. Co obecnie o nim wiemy? Niewiele, z pewnością pojawi się wyższa rozdzielczość obrazu prezentowanego przez wyświetlacz niż ma to miejsce w G Flex (720p). Tyle jest „pewniaków”. Myśląc logicznie to możemy być pewni, że LG postanowi także każdy inny podzespół ulepszyć, ale jeżeli pamiętacie to w zeszłym roku Qualcomm zapowiadał urządzenie ze Snapdragonem 800 i klawiszami na plecach właśnie w stylu koreańskiej firmy. Ja jednak uważam, że Snapdragon 805 to minimum, co może szykować LG.

 

Także kwestie domniemania specyfikacji pozostawiam dla Was. Napiszcie jaka specyfikacja według Was powinna opisywać G Flexa 2.

 

 

źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.