samsung galaxy note 3 android 5.0 lollipop lizak

 

Świąteczna przerwa, nowy rok, ale my nie zapominamy o tym, że Android 5.0 Lollipop wciąż nie jest dostępny na satysfakcjonującej ilości urządzeniach. Szczególnie odczuwają to użytkownicy flagowych modeli czołowych producentów. Jednym z nich jest Samsung Galaxy Note 3, którzy właśnie mogą przestać się martwić.

 

Do Sieci przedostało się oficjalne oprogramowanie od Koreańczyków, które nadaje się do codziennego użytku. To nie jest pierwszy taki wyciek, o którym piszemy, ale po raz pierwszy mamy do czynienia z systemem prosto od Samsunga, z którego można korzystać bez żadnych problemów. W porównaniu do dostępnego już od pewnego czasu CyanogenMod, teraz mamy dostęp do najnowszych funkcji wymyślonych przez Koreańczyków, które pozwalają w pełni wykorzystać najważniejszą rzecz w serii Galaxy Note, a więc stylus S Pen.

 

Zainteresowani mogą przyjrzeć się temu systemowi i wydać swoją opinię na jego temat na naszym forum: Klik!

 

Oczywiście należy pamiętać, że nie jest to oprogramowanie wydane oficjalnie przez Samsunga tylko ujawnione przez użytkowników XDA-Developers.

 

 

źródło: forum.android.com.pl

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.