asus ces

 

Targi CES rozpoczną się już lada dzień. Oczywiście najważniejsze konferencje będą należeć między innymi do Samsunga i LG, ale to nie oznacza, że nie możemy znaleźć zupełnie odmiennych ciekawostek. Z pewnością do nich należeć będzie Asus, który wie jak zachęcić do siebie.

 

Już od pewnego czasu słyszymy, że Tajwańczycy stworzą urządzenie nastawione na robienie zdjęć i kręcenie filmów. Świadczą o tym między innymi plotki mówiące o dwóch modułach aparatu na plecach, a teraz także kolejna zapowiedź i zaproszenie na targi CES. Umieszczony na Facebooku film (Klik!) zawiera w sobie tajemniczą wiadomość, którą niestety nie każdy jest w stanie odczytać. Asus zakodował ją na dwa sposoby. Pierwszy to oczywiście kod morsa w postaci dźwiękowej, a drugi to wykorzystanie kropek i kresek. Tłumacząc to wszystko otrzymujemy informację o optycznym zoomie, a więc rozwiązaniu, od którego producenci już dawno odeszli, a jeżeli jest stosowany to tylko w smartfonach, które wyglądają bardziej jak aparaty cyfrowe.

 

W takim razie czy konferencja Asusa również będzie dla Was ważna? Dla nas z pewnością i będziemy informować Was o nowościach z targach CES na bieżąco.

 

 

źródło: Facebook

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.